Czytaj więcej: Uwaga! Zbiórka krwi już w sobotę

I Ty możesz zostać Superbohaterem! Wystarczy, że 19 czerwca 2021 roku weźmiesz udział w zbiórce krwi, która zorganizowana będzie przy remizie OSP Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Strażacki Dzień Dziecka w OSP Czarna Dąbrówka

Rok 2020 i początek 2021 ze względu na sytuację epidemiologiczną nie obfitował w imprezy plenerowe, tym większa więc była radość dzieci, gdy druhowie i druhny z OSP Czarna Dąbrówka zorganizowali festyn rodzinny pn. „Strażacki Dzień Dziecka”

 

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny -

Gminny Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Urząd Gminy, GCKiB w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwa Gminy Czarna Dąbrówka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku, a zagrożenia pożarowe".

 

Czytaj więcej: Kolizja drogowa na trasie Jasień - Obrowo

Dnia 30 stycznia 2021 roku w godzinach wieczornych na trasie Jasień – Obrowo doszło do kolizji drogowej. W działaniach uczestniczyły OSP Jasień, OSP Czarna Dąbrówka oraz  zastęp JRG 1 PSP Bytów.

 

Czytaj więcej: Wędkarze w wodzie

W dniu 21 stycznia 2020 roku około godziny 12.15 Stanowisko Kierowania PSP w Bytowie zostało poinformowane, że na jeziorze Wiejskim w miejscowości Bochowo załamał się lód pod dwoma wędkarzami.

 

Czytaj więcej: Pożar przewodu kominowego w Jerzkowicach

W dniu dzisiejszym o godz. 10.35 (20.12.2020 r.) nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do pożaru przewodu kominowego budynku wielorodzinnego w Jerzkowicach.

 

Czytaj więcej: Pożar komina w Kleszczyńcu

27 listopada 2020 roku w godzinach wieczornych nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została wezwana do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Kleszczyniec. Na miejscu działań zostały zadysponowane łącznie cztery zastępy straży pożarnej (OSP Czarna Dąbrówka, OSP Nożyno, 2x PSP Bytów).

 

Czytaj więcej: Pożar budynku w Kozach

23.11.2020 r. W dniu dzisiejszym nasza jednostka została zadysponowana do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Kozy. Na miejsce działań wyjechały dwa zastępy OSP Czarna Dąbrówka. Dojeżdżając na miejsce zdarzenia dostrzeżono unoszący się gesty słup dymu.

 

Czytaj więcej: Pożar dachu na plebani w Nożynie

W dniu 05.11.2020r. około godz. 5.30 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru poszycia dachowego na budynku plebani w Nożynie. Na miejsce działań zadysponowana dwa zastępy (GBARt oraz GBA). Po przybyciu na miejsce działania ratownicze prowadził zastęp OSP Nożyno.

 

Czytaj więcej: Kolizja samochodu dostawczego na trasie Czarna Dąbrówka - Rokity

W dniu 28.09.2020 r.  o godzinie 20.10 nasza jednostka została zadysponowana do Kolizja drogowej na trasie Czarna Dąbrówka - Rokity. Na miejscu zdarzenia okazało się że samochód dostawczy marki Ford zderzył się z przebiegającą przez jezdnię łanią.