Czytaj więcej: Ochotnicy z gminy Czarna Dąbrówka oddali hołd strażakom z Czernikowa

2 grudnia dokładnie o godz. 18.00 w wielu remizach OSP w gminie Czarna Dąbrówka zawyły syreny, a strażacy zgromadzili się, by oddać hołd druhom z OSP Czernikowo w woj. kujawsko-pomorskim, którzy zginęli w wypadku drogowym.

 

Czytaj więcej: Zaszczep się w mobilnym punkcie szczepień

Uwaga informujemy że w dniu 10 grudnia 2021 roku będzie możliwość zaszczepienia się w mobilnym punkcie szczepień przeciw wirusowi Covid-19.

 

Czytaj więcej: Uroczyste przekazanie sprzętu pożarniczego

Dzień 24 listopada 2021 roku był dla strażaków z gminy Czarna Dąbrówka dniem wyjątkowym ponieważ mogli odebrać sprzęt ratowniczy i ochrony osobistej strażaka.

 

Czytaj więcej: Akcja 100 drzew na 100-lecie Związku OSP RP

W tym roku obchodzimy 100-lecie powstania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP z tej okazji, przy współpracy z Nadleśnictwem Cewice jednostki z gminy Czarna Dąbrówka brały udział w

 

Czytaj więcej: 100 drzew na 100-lecie Związku OSP RP

Z okazji 100-lecia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, 11 listopada strażacy i młodzieżowe drużyny pożarnicze z gminy Czarna Dąbrówka posądzą sto drzewek.

 

Czytaj więcej: Powalone drzewo w Nożynie

21 października 2021 o godzinie 14:45 nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do usunięcia drzewa w miejscowości Nożyno.

 

Czytaj więcej: Dofinansowanie dla OSP

Miło nam poinformować, że wnioski pn.: Podniesienie standardu prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych poprzez doposażenie w sprzęt specjalistyczny Ochotniczej Straży Pożarnej w Nożynie

 

Czytaj więcej: Wypadek drogowy w Rokitach

W dniu 8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku drogowego w miejscowości Rokity.

 

Czytaj więcej: Uroczyste Wręczenie

W piątek 24 września 2021 roku sali GCKiB w Czarnej Dąbrówce odbyła się uroczystość wręczenia „Florianów Strażackich” dla strażaków wyróżniających się w minionym roku.

 

Czytaj więcej: Wypadek autobusu na trasie Rokity - Rokiciny

W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do wypadku komunikacyjnego na trasie Rokity – Rokiciny.