Czytaj więcej: VIII Pętla Tuszkowska Matka

Niemal 200 miłośników biegów pojawiło się na starcie Pętli "Tuszkowska Matka", która w sobotnie popołudnie zainaugurowała tegoroczne Święto Lipusza. Zawodnicy pokonali około dystans 10 km.

 

Czytaj więcej: Ostatnie Pożegnanie „Ciepłego”

W dniu 27 czerwca 2021 r. GTS Czarna Dąbrówka uczcił pamięć śp. Michała „Ciepłego” Ciepłucha, który zmarł w domu w poniedziałek 21 czerwca br.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na Nocne Otwarte Towarzyskie Zawody Gruntowe

W dniu 03-04.07.2021 Koło PZW "Lipień" organizuje „Nocne Otwarte Towarzyskie Zawody Gruntowe”. Zawody odbędą się na jeziorze "Kopieniec Duży". Zbiórka godzina 16:30 przy pergoli. Wpisowe 50 zł od wędkarza biorącego udział w zawodach.

 

Czytaj więcej: Trzecie Miejsce Drużyny Juniora D2 w Tuchomiu

Spory sukces odnieśli młodzi piłkarze GTS Czarna Dąbrówka. W silnie obsadzonym turnieju Givova Summer CUP Tuchomie rocznika 2009 zespół trenera Jakuba Gralaka zajął trzecie miejsce a Filip Gellert znalazł się w trójce wyróżnionych zawodników turnieju.

 

Czytaj więcej: Wielkie Rybobranie 2021

12 czerwca 2021 roku nad jeziorem wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się XVII integracyjna impreza dla osób niepełnosprawnych pn. "Wielkie Rybobranie 2021". W wędkowaniu uczestniczyły osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

 

Czytaj więcej: Piłkarski długi weekend przy Słupskiej ulicy

Kumulacja emocji piłkarskich miała miejsce w ostatnich dniach kiedy to piłkarze GTS Czarna Dąbrówka rozegrali aż 4 spotkania w ciągu 4 weekendowych dni. Aż 3 z 4 meczy odbyły się na gminnym obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: GTS Czarna Dąbrówka z dofiannsowaniem z Ministerstwa Sportu

Dobre wieści napływają z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Wniosek GTS Czarna Dąbrówka złożony w ramach Programu "KLUB 2021" został pozytywnie zaopiniowany i otrzymał dotację w kwocie 10 000,- zł.

 

Czytaj więcej: Spławikowa Spartakiada Młodzieży z okazji Dnia Dziecka

W dniu 29 maja 2021 roku z okazji Dnia Dziecka na jeziorze Wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się Spławikowa Spartakiada Młodzieży, w której uczestniczyło około 30 młodych adeptów wędkarstwa.