Czytaj więcej: Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe

W dniach 4-5 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe. W zawodach mimo ciągłego zagrożenia epidemiologicznego uczestniczyło kilkunastu wędkarzy całego rejonu. Zwycięzcą zawodów w kategorii "Senior" został Andrzej Hinca.

 

Czytaj więcej: Spotkanie podsumowujące pierwsze półrocze

W dniu 2 lipca Zarząd GTS zaprosił przedstawicieli Gminy Czarna Dąbrówka w osobach Wójta Gminy oraz przewodniczącego Rady Gminy. Tematem spotkania było podsumowanie pierwszego oraz plany współpracy w drugim półroczu bieżącego roku.

 

Czytaj więcej: Komunikat Organizatora  XXIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W związku z sytuacją epidemiologiczna w kraju niemożliwe jest obecnie dokończenie rozpoczętej rywalizacji biegowej. Dlatego postanowiliśmy, że rywalizacja dokończona zostanie w miesiącach wrzesień, październik, listopad. Do rozegrania zostały trzy biegi.

 

Czytaj więcej: Klub 2020. Mamy to!!!

Miło nam poinformować , że nasze klub  Uczniowski Klub Sportowy "Gryf" przy Szkole Podstawowej Im. Św. Jana Pawła II w Nożynie otrzymał po raz kolejny dotację Ministerstwa Sportu na realizację programu KLUB. Dzięki środkom z dotacji zakupimy sprzęt do lekkiej atletyki oraz „Uwaga” do koszykówki!!!!

 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W niedzielne popołudnie 23 lutego w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rokitach po raz kolejny królowała siatkówka. Tym razem rywalizacja toczyła się w kategorii kobiet. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły: Team Bytów, Rokitniki, Dream Team i Ósemki.

 

Czytaj więcej: Kaszubski Mecz

14 lutego grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Rokitach w ramach projektu Kumulacja Aktywności wzięła udział w Kaszubskim Meczu Piłki Siatkowej pomiędzy zespołami PLUS LIGI -  TREFLEM GDAŃSK i CUPRUM LUBIN, który rozegrany został w gdańskiej Ergo Arenie.

 

Czytaj więcej: Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Stowarzyszenia GTS Czarna Dąbrówka

W dniu 12 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Stowarzyszenia GTS Czarna Dąbrówka. Oprócz członków w zebraniu wzięli udział zaproszeni goście: Zbigniew Kosiński - radny powiatu bytowskiego, Jan Klasa - wójt gminy Czarna Dąbrówka, Tomasz Naderza - przewodniczący Rady Gminy Czarna Dąbrówka oraz Andrzej Rusiecki - komendant gminny OSP.

 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W niedzielę 23 lutego w hali sportowej w Rokitach odbędzie się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Początek rozgrywek o godzinie 12:00. Zespoły mogą się składać maksymalnie z 8 osób. Obowiązuje opłata wpisowa 30 zł od drużyny.