Czytaj więcej: VI bieg i chód z balonem

31 grudnia 2020 r. o godz. 12 nad jeziorem w Rokitach nie odbyła się tradycyjnie VI edycja biegu i chodu z balonem.  Niestety sytuacja zmusiła nas do zmiany naszych planów.

 

Czytaj więcej: Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Rokit wzięli udział w akcji charytatywnej o nazwie „Rakreaton”, wspieranej przez Fundaję LOTTO. Udział w wyzwaniu rekreacyjnym na rzecz walki z rakiem był możliwy przy użyciu aplikacji Activy, w której należało zbierać kilometry aktywności pokonywanych biegiem, marszem czy rowerem.

 

Czytaj więcej: Informator Koła PZW „Lipień

Zarząd Koła PZW Lipień z Czarnej Dąbrówki wydal informator wędkarski na 2021 rok. Informator zawiera między innymi: kalendarz zawodów, informację o składkach na 2021, komunikaty, aktualności i informacje z Koła jak również z Okręgu PZW.

 

Czytaj więcej: XVIII Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Radnych Powiatowych

W niedzielę 4 października 2020 roku na rzece Łupawa odbyły się XVIII Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Radnych Powiatu Bytowskiego. W zawodach uczestniczyło kilkunastu wędkarzy z całego rejonu. Gościem zawodów był przedstawicielka rady powiatu bytowskiego i leśniczy z Nadleśnictwa Łupawa

 

Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

6 września 2020 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka, w których uczestniczyło 40 wędkarzy z całego rejonu. Organizatorem zawodów było koło PZW Lipień w Czarnej Dąbrówce. Zawody odbywały się w kategorii Senior.

 

Czytaj więcej: Towarzyskie zawody spinningowo-muchowe o puchar Prezesa Koła PZW

Dnia 23 sierpnia 2020 roku na rzece Łupawa odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowo - Muchowe o Puchar Prezesa Koła PZW Lipień „PSTRĄG 2020”. Zawody odbywały się w Kategorii „Senior”, w których uczestniczyło kilkunastu wędkarzy z całego naszego rejonu.

 

Czytaj więcej: Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe

W dniach 4-5 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe. W zawodach mimo ciągłego zagrożenia epidemiologicznego uczestniczyło kilkunastu wędkarzy całego rejonu. Zwycięzcą zawodów w kategorii "Senior" został Andrzej Hinca.

 

Czytaj więcej: Spotkanie podsumowujące pierwsze półrocze

W dniu 2 lipca Zarząd GTS zaprosił przedstawicieli Gminy Czarna Dąbrówka w osobach Wójta Gminy oraz przewodniczącego Rady Gminy. Tematem spotkania było podsumowanie pierwszego oraz plany współpracy w drugim półroczu bieżącego roku.