Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej

11 grudnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce rozegrane Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wystartowały szkoły z Czarnej Dąbrówki, Nożyna i Rokit.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej

10 grudnia w sali sportowej Czarna Dąbrówka rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. W mistrzostwach udział wzięły dziewczęta i chłopcy ze szkół w Czarnej Dąbrówce, Nożynie i Rokitach. Te zawody rozegrane zostały w ramach „ Igrzysk Szkolnych Młodzieży”.

 

Czytaj więcej: Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki

Dnia 9 grudnia 2018 r. o godzinie 12:00 na stadionie miejskim w Bytowie, odbył się Charytatywny Bieg i Marsz Mikołajkowy dla Karolinki. W pięcio - kilometrowym biegu uczestniczyło 183 biegaczy z całego rejonu.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Seniorów w Piłce Siatkowej

8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Neptun z Rokit we współpracy z Urzędem Gminy w Czarnej Dąbrówce, Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Czarnej Dąbrówce, Szkołą Podstawową w Rokitach, firmą DRUTEX.

 

Czytaj więcej: XVIII Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy

1 grudnia 2018 r. grupa zawodników z Rokit wystartowała w Biegach Mikołajkowych w Jarosławcu. Zawody rozegrane były przy bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych, temperatura poniżej 0, marznący deszcz powodujący oblodzone i śliskie trasy. Mimo to wszyscy walczyli na miarę swoich możliwości.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej

Zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej, które odbędą się 8 grudnia 2018 roku o godzinie 14.00 w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rokitach.

 

Czytaj więcej: Program KLUB 2018

Gminne Towarzystwo Sportowe Czarna Dąbrówka zakończyło realizację programu KLUB 2018 ze środków Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach programu zakupiono dresy treningowe dla najmłodszych grup juniorskich. Ponadto z Programu Klub dofinansowane zostało wynagrodzenie trenerów.

 

Czytaj więcej: III Biegi Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W środę 7 listopada na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się kolejne biegi przełajowe. To już trzecie biegi XXII edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2018/19.