Czytaj więcej: Ogłoszenie o mobilnych punktach spisowych

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, chcąc ułatwić mieszkańcom wypełnienie ustawowego obowiązku spisania się, podjął decyzję o utworzeniu na terenie gminy Czarna Dąbrówka mobilnych punktów spisowych z dyżurującymi w nich rachmistrzami.

 

Czytaj więcej: Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę

Rusza Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Wystarczy, że spiszesz się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcisz do tego rodzinę i osoby z najbliższego otoczenia.

 

Czytaj więcej: Czy pamiętasz, że udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy?

Obowiązek udziału w spisie powszechnym został uregulowany w art. 6 ust. 3 i art. 9 ust. 1 ustawy o statystyce publicznej (Dz. U z 2021 r. poz. 955).

 

Czytaj więcej: Nagrody za spisanie się w narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań

Serdecznie zachęcamy do udziału w loterii promocyjnej związanej z udziałem w spisie powszechnym. W loterii może wziąć udział każdy, kto samodzielnie spisze się przez Internet na spis.gov.pl

 

Czytaj więcej: Dzwoni do Ciebie rachmistrz!

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Od 18 maja rozpoczęli prace rachmistrze z terenu naszej gminy. Jeżeli nie spisałeś się samodzielnie przez internet lub na infolinii spisowej, musisz poddać się spisaniu przez rachmistrza.

 

Czytaj więcej: Dzwoni rachmistrz? Sprawdź jego tożsamość i się spisz!

Osoby, które nie wypełniły jeszcze obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), powinny spodziewać się telefonu od rachmistrza. Jego tożsamość będzie można sprawdzić na kilka sposobów.

 

Czytaj więcej: Konkurs „Liczy się każdy. Przedszkolak w Spisie jest ważny

Konkurs przeznaczony dla placówek wychowania przedszkolnego (przedszkole, oddział przedszkolny, zespół wychowania przedszkolnego, punkt przedszkolny) zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego.   

 

Czytaj więcej: Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

Serdecznie zachęcamy do udziału w loterii promocyjnej związanej z udziałem w spisie powszechnym. W loterii może wziąć udział każdy, kto samodzielnie spisze się przez Internet na spis.gov.pl.

 

Czytaj więcej: W kwietniu NSP będzie realizowane wyłącznie zdalnie!

W kwietniu 2021 roku Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 realizowany będzie wyłącznie przez formy zdalne samospisu:

 

Czytaj więcej: Konkurs

Konkurs jest związany z odbywającym się właśnie Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań. Aby wziąć udział konkursie należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”.