Czytaj więcej: Nowości w programie Czyste Powietrze w 2022 roku

Trzecia część programu Czyste Powietrze z najwyższym dofinansowaniem do 69 000 zł, a także zmiany w dotychczasowym programie - to najbliższe plany Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na 2022 rok. 

 

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 18.11.2021r. godzinie 15:00 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce z siedzibą przy ul. Bytowskiej 10.

 

Czytaj więcej: Informacja

Program Czyste Powietrze 2.0 to program dotacji na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu. Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania na mikroinstalacje fotowoltaiczną, jednak warunkiem uzyskania takiego dofinansowania jest wymiana źródła ciepła.

 

Czytaj więcej: Uwaga! Informacja

Program Czyste Powietrze 2.0 to program dotacji na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu: do 30 tys. zł w podstawowym poziomie dofinansowania i do 37 tys. zł w podwyższonym.

 

Czytaj więcej: Uwaga! Informacja

Uprzejmie informuję, że spotkanie informacyjne dot. Programu Czyste Powietrze, które miało odbyć się 22.09.2021r. w Gminnym Centrum Kultury i bibliotece w Czarnej Dąbrówce zostało odwołane.

 

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dot. Programu Czyste Powietrze

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 22.09.2021 godzinie 15:30 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ul. Bytowska 10.

 

Czytaj więcej: Dyżury konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza na dyżuru konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze” w miesiącu sierpniu :

 

Czytaj więcej: Dyżur konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza 28 lipca 2021 roku na dyżur konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”, w godzinach: 10:00 - 15:00.

 

Czytaj więcej: Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zaprasza 14 lipca 2021 roku na dyżur konsultanta ds. programu „Czyste Powietrze”, w godzinach: 10:00 - 15:00.