Czytaj więcej: Stowarzyszenie LOKO-MOTYWA ogłasza otwarty nabór do projektu

Celem projektu jest wzmocnienie potencjału osobistego kobiet, budowanie  kompetencji zwiększających szanse na rynku pracy, edukacja poprzez sztukę, aktywizacja i rozwój artystyczny.

 

Czytaj więcej: Kolacja pozarządowa

Kolejnym działaniem w ramach projektu „Dźwignia dla NGO” realizowanego przez stowarzyszenie Loko-motywa a finansowanego przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego była „Kolacja pozarządowa” czyli spotkanie przedstawicieli sektora publicznego i społecznego.

 

Czytaj więcej: Przypominamy i zapraszamy do współpracy w ramach Projektu  „Dźwignia dla NGO”

Jeżeli masz pytania, coś Cię interesuje albo gryzie, czegoś nie wiesz lub nie jesteś pewien a chcesz coś zrobić dla swojej lokalnej społeczności, to my jesteśmy właśnie dla Ciebie!!!

 

Czytaj więcej: Dzień Pracownika Socjalnego 2018

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim Pracownicom Socjalnym składam wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka.

 

Czytaj więcej: Pierwsza sesja Rady Gminy

W poniedziałek, 19 listopada, odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy w Czarnej Dąbrówce. Zgodnie z tradycją, najstarszy wiekiem Radny Wiesław Maciaszek otworzył Pierwszą Sesję nowo wybranej Rady Gminy.

 

Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Muchowe „Lipień 2018” o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Dnia 11 listopada 2018 roku na rzece Łupawa odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe „Lipień 2018” o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. W zawodach uczestniczyło 20 wędkarzy  z naszego rejonu, którzy rywalizowali w kategorii „Senior”.  

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji 100 lecia niepodległości

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Gminy Czarna Dąbrówka! Dokładnie 100 lat temu, Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. Zawdzięczamy to naszym przodkom i ich patriotycznej postawie, bohatersko walczących w imię ojczyzny niejednokrotnie oddając za nią swoje życie.

 

Czytaj więcej: Program Operacyjny

Gmina Czarna Dąbrówka przystępuje do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na lata 2014-2020. Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym - Podprogram 2018.

 

Czytaj więcej: PRZEDSTAW WŁASNĄ RYBĘ

UWAGA!!! Rybacka Lokalna Grupa Działania "Pojezierze Bytowskie" zaprasza wszystkich uczniów i uczestników przedszkoli oraz innych placówek przedszkolnych do wzięcia udziału w konkursie "PRZEDSTAW WŁASNĄ RYBĘ".