Czytaj więcej: Wyniki etapu gminnego konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021” oraz „Piękna Wieś 2021”

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został gminny etap konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2021” oraz „Piękna Wieś 2021”.

 

Czytaj więcej: Akumulator Społeczny w Powiecie Bytowskim - dotacje do 6000 zł

Zachęcamy do udziału w konkursie grantowym nowy Akumulator Społeczny, dofinansowanym w ramach Programu NOWEFIO.

 

Czytaj więcej: Ankieta „Uzależnienia na terenie Gminy Czarna Dąbrówka”

W związku z Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie gminy Czarna Dąbrówka. Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety. Ma ona charakter anonimowy i służy poznaniu opinii społeczności lokalnej na temat problemów z uzależnieniami występującymi w gminie.

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom – tym najmniejszym  i tym już całkiem dorosłym – życzymy  zdrowia szczęścia i spełnienia  wszystkich  dziecięcych marzeń.  

 

Czytaj więcej: Raport o stanie Gminy Czarna Dąbrówka za 2020 rok

Szanowni Państwo ubiegły rok był dla naszej lokalnej społeczności czasem mierzenia się z nową rzeczywistością, która postawiła przed nami szereg wyzwań. Te najbardziej widoczne i dotkliwe to izolacja i wprowadzenie różnego rodzaju ograniczeń.

 

Czytaj więcej: Wycieczka stowarzyszenia

W ramach realizacji projektu „Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Czarna Dąbrówka” Stowarzyszenie "Siła Dębu” jako partner w dniach 28.05.-30.05.2021r. wybrała się na niezapomnianą i pełną wrażeń wycieczkę edukacyjno-integracyjną.

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Dnia Działacza Kultury

Kultura będąc ważną strefą aktywności człowieka, wzbogaca jego codzienność. Jednocześnie jest impulsem do działania – pobudza i rozwija. Z okazji Dnia Działacza Kultury pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim osobom, które swoim zaangażowaniem i pracą upiększają codzienne życie, promując tradycję i kulturę naszego regionu.

 

Czytaj więcej: Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Pracownika Samorządowego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego oraz Dnia Pracownika Samorządowego - wszystkim, którzy współtworzą Samorząd i pracują dla dobra lokalnej społeczności.

 

Czytaj więcej: Szczepimy Się!

Trwa proces powszechnych szczepień przeciw COVID-19.Szczepienia są realizowane tylko w punktach, które zgłosiły się do akcji Narodowego Programu Szczepień.