Czytaj więcej: Gala Wolontariatu 2021

Docenienie osób bezinteresownie działających na rzecz naszej społeczności i podziękowanie im za ich cenną pracę – taka idea przyświeca corocznym Galom Wolontariatu, odbywającym się w naszej gminie.

 

Czytaj więcej: Analiza finansowa pozyskiwanych środków na inwestycje

Każdy mijający rok pracy poddajemy analizie która często daje nowe wskazówki na sposób funkcjonowania stanowisk czy angażowania własnego budżetu.

 

Czytaj więcej: Strategia Rozwoju Gminy Czarna Dąbrówka na lata 2023-2030

Szanowni Państwo, w związku z prowadzeniem prac nad opracowywaniem dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Czarna Dąbrówka na lata 2023 - 2030 zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

 

Czytaj więcej: Laboratorium Przyszłości

"Laboratorium Przyszłości" to rządowy program dofinansowania wszystkich szkół podstawowych w rozwijaniu kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów tzw.

 

Czytaj więcej: Dzień Pracownika Socjalnego 2021

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim Pracownicom Socjalnym składam wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka.

 

Czytaj więcej: Gmina nagrodzona za szczepienia!

Dzięki Waszemu pozytywnemu spojrzeniu na kwestię szczepień przeciw wirusowi COVID-19 jesteśmy zbiorowo bezpieczniejsi i odporniejsi.

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Dnia Seniora

Drodzy Seniorzy, życzymy Wam długich lat życia w dobrym zdrowiu, pełnych rodzinnego ciepło, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń.

 

Czytaj więcej: Ogólnopolski Ranking Samorządów RP

Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele organizacji pozarządowych, władz politycznych oraz redakcji "Rzeczpospolita" opublikowała (wg danych za 2020 rok) Ogólnopolski Ranking Samorządów RP.

 

Czytaj więcej: Uwaga! Ryzyko wystąpienia grypy ptaków

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie z siedzibą w Miastku przypomina o obowiązujących środkach bioasekuracji określonych w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r.