Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Rokitkach

Czas był pełen atrakcji, gier i zabaw nie było końca, a dzieci bardzo zadowolone! Do tego świetne piłeczki, wóz strażacki! Lody, kiełbaski, drożdżówka, było pysznie!.

 

Czytaj więcej: Remont drogi w Rokitkach

Zakład Gospodarki Komunalnej  wykonał prace przy remoncie części drogi w miejscowości  Rokitki. Prace na długości 350mb obejmowały poszerzenie koryta drogi oraz ułożenie warstwy gruzobetonu, prze żwirowanie i zagęszczenie.

 

Czytaj więcej: Ferie w IZBIE REGIONALNEJ w Rokitkach

Językowy zawrót głowy to dzień, który cieszył się niesamowitym zainteresowaniem. Dzieci i młodzież z naszej gminy skorzystała z bezpłatnych zajęć zabawy obcymi językami.

 

Czytaj więcej: Realizacja inicjatywy pn.

Realizacja inicjatywy pn. "Jak to kiedyś bywało.." ma na celu integrację i rozwój środowiska lokalnego w tym głównie mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Rokitkach

Dzień Dziecka w Rokitkach odbył się w sobotę, kiedy słońce towarzyszyło nam szczególnie długo. Dzieci korzystały z wielu atrakcji i bawiły się w ramach projektu dofinasowanego z GKRPA z gminy Czarna Dąbrówka.