Czytaj więcej: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Mikorowo

W dniu 10.09.2018 r. dokonano odbioru całości inwestycji dot. przebudowy drogi w Mikorowie. Zadanie to obejmowało wykonanie dokumentacji technicznej- projektu budowlanego oraz prace budowlane związane z przebudową drogi gminnej i części drogi wewnętrznej w miejscowości Mikorowo oraz zrealizowanie robót  zgodnie  z  uzyskaną  decyzją  zezwalającą  na  realizację  inwestycji drogowej.

 

Czytaj więcej: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Mikorowo

W dniu 17.07.2018 r. przekazany został plac budowy dla inwestycji „Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy drogi gminnej w miejscowości Mikorowo”. W ramach przebudowy wykonana zostanie nawierzchnia z masy mineralno-asfaltowej na długości ok 480 m.

 

Czytaj więcej: Remont drogi w Mikorowie

Jesteśmy niemalże na półmetku wykonania zadań w ramach budżetu 2018 roku. Ważnym momentem sprawności ich wykonania jest przetarg, w którym wyłoniona zostanie firma podejmująca się wykonania prac. W 2017 roku rynek gospodarczy dostosowywał się korzystnie do przetargów.

 

Czytaj więcej: Budowa drogi w Mikorowie

Zakład Gospodarki Komunalnej wykonał prace przy budowie  wewnętrznej drogi osiedla domków letniskowych  w m. Mikorowo. Wykonano prace związane z ułożeniem płyt betonowych  na odcinku 150 mb. W warunkach deszczowych odcinek ten był często nieprzejezdny.