Czytaj więcej: Zapraszamy na szkolenie ZUS -

Szanowni Państwo, Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bytowie zaprasza płatników składek, a także księgowych i pracowników biur rachunkowych na bezpłatne szkolenie online.

 

Czytaj więcej: 12 edycja programu „Działaj Lokalnie”

Fundacja Rozwoju Lokalnego „Parasol” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza 12 edycję Lokalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie dla Rolników

Co zrobić z odpadami z gospodarstwa rolnego takimi jak folia czy opony?. W związku z pojawiającymi się ostatnio pytaniami dotyczącymi postępowania  z odpadami  rolniczymi takimi jak folia czy opony, informujemy jak należy postępować z tego typu odpadami.

 

Czytaj więcej: Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

Szanowni Państwo z upoważnienia rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku st. rachm. Sebastiana Pakalskiego informuję, że obecnie wizyta w urzędzie skarbowym jest możliwa jedynie po uprzednim umówieniu wizyty.

 

Czytaj więcej: Webinarium - Aktualne możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 13 kwietnia 2021 r.

 

Czytaj więcej: Budżet Obywatelski Powiatu Bytowskiego. Nie zwlekaj, złóż projekt!!

Rusza pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego Powiatu Bytowskiego na 2022 r. Budżet obywatelski zwany również partycypacyjnym jest demokratycznym procesem, w ramach którego mieszkańcy będą współdecydować o wydatkach publicznych.

 

Czytaj więcej: Rekrutacja Uzupełniająca

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce w partnerstwie ze stowarzyszeniem „Siła Dębu realizuje projekt pn.: „Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Czarna Dąbrówka”

 

Czytaj więcej: Komunikat Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce informuje, iż jest możliwość uzyskania dofinansowania dla jednostek organizacyjnych Gminy Czarna Dąbrówka (z wyłączeniem Stowarzyszeń),

 

Czytaj więcej: Transmisja obrad sesji rady gminy online

Szanowni Państwo, podczas najbliższych obrad XXIII sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka która odbędą się w poniedziałek 2021-03-22 o g. 15:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarniej Dąbrówce

 

Czytaj więcej: Wnioski do programu Rodzina 500+

Od 1 czerwca 2021 r. rozpocznie się nowy okres świadczeniowy 2021/2022, na który będzie ustalane prawo do świadczenia wychowawczego  i będzie trwał do 31 maja 2022 r.