Czytaj więcej: Zaproszenie

W dniu 20 listopada 2019r. (środa) o godzinie 14:00 na sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka odbędzie się otwarte spotkanie w sprawie zasad finansowania sportu w Gminie Czarna Dąbrówka. Spotkanie adresowane jest do uczniowskich klubów sportowych, klubów sportowych, fundacji i stowarzyszeń sportowych.

 

Czytaj więcej: Komunikat Zarządu Województwa Pomorskiego

Komunikat Zarządu Województwa Pomorskiego o udziale społeczeństwa w opracowaniu uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa pomorskiego, z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. „uchwały antysmogowej dla województwa pomorskiego”)

 

Czytaj więcej: Wznowienie linii do Lęborka

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka informuje, że z dniem 4 listopada 2019 roku PKS Bytów S.A wznawia połączenia relacji - Czarna Dąbrówka – Rokity – Lębork

 

Czytaj więcej: Informacja o polowaniach 2019-2020

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka Informuję mieszkańców Sołectw Gminy Czarna Dąbrówka, iż na terenie Naszej Gminy w dniach:

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na Bal Seniora!

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka zaprasza wszystkich seniorów z gminy Czarna Dąbrówka na coroczne obchody Dnia Seniora !, które odbędą się 24 października 2019 roku o godzinie 15.00 w sali GCKiB w Czarnej Dąbrówce. 

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek IX Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek VI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 21 października 2019 roku ( poniedziałek) o godzinie 15.00 w sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Informacja Wójta Gminy Czarna Dąbrówka w sprawie zmiany siedziby lokalu obwodowej...

Na podstawie Postanowienia nr 80/2019 Komisarza Wyborczego w Słupsku II z dnia 18 września 2019 r. w sprawie zmiany siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jasieniu w Gminie Czarna Dąbrówka, Wójt Gminy Czarna Dąbrówka,

 

Czytaj więcej: Szkolenie dla organizacji z powiatu bytowskiego

Zapraszamy Państwa na szkolenie dla organizacji z powiatu bytowskiego, które odbędzie się dnia 23.10.2019 w siedzibie Fundacji Parasol w Bytowie. Zapraszamy oraz zachęcamy do rozsyłania wiadomości dalej.

 

Czytaj więcej: VIII edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza 2019

Ruszyła kolejna – już VIII – edycja konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza, która ma identyfikować najlepsze produkty, usługi i wydarzenia naszego regionu. Do konkursu można zgłaszać produkty, które są wytwarzane w sposób niemasowy, z lokalnych surowców lub przy użyciu lokalnych metod wytwarzania.

 

Czytaj więcej: Dzieci z doświadczeniem migracyjnym w polskiej szkole

Szanowni Państwo! - Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. „Dzieci z doświadczeniem migracyjnym w polskiej szkole” , które jest poświęcone przygotowaniu szkół do przyjęcia, nauczania i integracji dzieci imigrantów, reemigrantów, dzieci dwóch kultur.