Czytaj więcej: Zapraszamy na Noc Świętojańską

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwo Czarna Dąbrówka zapraszają na Noc Świętojańską, która odbędzie się w piątek 21.06. Na najmłodszych czekają atrakcje: dmuchańce, wielkie bańki mydlane, animacje.

 

Czytaj więcej: Radosny Dzień Dziecka w Gminie Czarna Dąbrówka

Radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych naszej gminy. Tegoroczny Dzień Dziecka odbył się 31 maja w Czarnej Dąbrówce, Rokitach i Jasieniu. Organizatorami imprez byli GCKiB, SP Czarna Dąbrówka, SP Rokity i SP Jasień.

 

Czytaj więcej: Malarstwo w Towarzystwie Jazzu

W sobotnie popołudnie zebraliśmy się w GCKiB w Czarnej Dąbrówce by obejrzeć wystawę pani Wiolety Wilmy z Jasienia, utalentowanej mieszkanki naszej gminy. Przez obrazy wyraża siebie, swoje emocje. Swoje prace wykonuje z sercem i precyzją.

 

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2019

Zapraszamy wszystkie dzieci 31.05.2019r. na Dzień Dziecka! Startujemy o godz. 10:00 na Stadionie w Czarnej Dąbrówce. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: dmuchańce, skakańce, zjeżdżalnie, eurobungee, animacje, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski, ciasta.... A to jeszcze nie wszystko!

 

Czytaj więcej: Malarstwo w Towarzystwie Jazzu

25 maja 2019 roku w sali GCKiB w Czarnej Dąbrówce odbędzie się wystawa malarska Wiolety Wilma z Jasienia, połączona z koncertem zespołu jazzowego "Bromberg Stadt Trio" z Bydgoszczy.

 

Czytaj więcej: II Powiatowe Prezentacje Stołów Wielkanocnych

Dnia 13 kwietnia 2019 roku w Sali GCKiB W Czarnej Dąbrówce odbyły się II Powiatowe Prezentacje Stołów Wielkanocnych. Swój Stół Wielkanocny wystawiło14 Stowarzyszeń i Kół Gospodyń Wiejski z naszego Powiatu.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na spektakle

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka serdecznie zaprasza wszystkich na Spektakle Teatralne, które mają się odbyć w sali GCKiB w Czarnej Dąbrówce. W programie znajdziecie Państwo przedstawienia teatralne dla dzieci młodszych i nieco starszych oraz rodziców.

 

Czytaj więcej: Obudź w sobie aktora!

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zaprasza dzieci i młodzież na gry i zabawy teatralne. Zajęcia zaplanowano 21.03 (czwartek) na godz. 15:30. Serdecznie Zapraszamy!