Czytaj więcej: Powiatowy konkurs plastyczny „Pierwsze oznaki wiosny”

Do plastycznego konkursu powiatowego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Tuchomiu przystąpiło 25 placówek z naszego powiatu. Liczba prac konkursowych-374- świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu wśród dzieci z przedszkoli i klas I-III.

 

Czytaj więcej: Kultura mimo wszystko – cykl wystaw artystycznych w oknie

Kochani! Mimo, iż wciąż pozostajemy w zamknięciu mamy dla Was świetną alternatywę dostarczenia Wam „bezpiecznej sztuki”. Już dziś rozpoczynamy cykl „Kultura mimo wszystko” – cykl wystaw artystycznych w oknie.

 

Czytaj więcej: Wystawa Prac

Drogie kobiety! Co skrywają zakamarki Waszej wyobraźni? Co mieści się w Waszych artystycznych szafach, wypełnianych w chwilach między gotującym się obiadem, karmieniem dzieci, zakupami, czy tuż przed snem?

 

Czytaj więcej: Ocalić od zapomnienia

Izba Tradycji w Domu Pracy Twórczej i Rzemiosła Dawnego w Mikorowie istnieje już od blisko 7 lat. Bogata jest w zabytkowe eksponaty użytku codziennego, stare meble, dzieła kultury i rękodzieło.

 

Czytaj więcej: Ferie, ferie...

Według zapowiedzi synoptyków zbliża się do nas "Bestia ze wschodu" - co oznacza, że najbliższe dni, prawdopodobnie, upłyną nam pod znakiem obfitych opadów białego puchu. Taki przebieg zdarzeń na pewno ucieszy wszystkie dzieci, które właśnie rozpoczynają ferie zimowe!

 

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne

Kochani! W dniu dzisiejszym składamy Wam najpiękniejsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, życząc Wam ogromu radości, miłości, spokoju, ale przede wszystkim zdrowia.

 

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne dla Seniorów!

Kochani seniorzy! Rok 2020 był trudny dla wielu z nas. Szczególnie mocno odczuliśmy Waszą niecodzienną nieobecność w murach naszego GCKiB w Czarnej Dąbrówce. Od dłuższego czasu brakuje nam Waszych uśmiechów, uścisków dłoni, gestów radości.

 

Czytaj więcej: Mikołajkowa Gra Terenowa

Już za chwilę... za momencik...! Mikołajkowa Gra Terenowa zbliża się wielkimi krokami!  W zwiazku z tym mamy dla Was garstkę informacji - udostępniamy Wam regulamin naszej zabawy. Prosimy - zapoznajcie się z nim, by móc w niej uczestniczyć.