Czytaj więcej: Moc atrakcji na Ferie !!!

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce przygotowało na zbliżające się ferie zimowe moc atrakcji! W poniedziałek 11.02 i we wtorek 12.02 dzieci i młodzież spędzą miło czas podczas zabaw i warsztatów teatralnych.

 

Czytaj więcej: Zabawa Karnawałowa

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zaprasza na Walentynkową zabawę karnawałową, która odbędzie się 16 lutego 2019 r. o godz. 20.00. Do tańca przygrywać będzie DJ Misiek. Bilety wstępu, w cenie 60 zł/os zawierają konsumpcję (napoje we własnym zakresie).

 

Czytaj więcej: Stałe formy zajęć na najbliższe tygodnie

Zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki na zajęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie. W programie m. in . zajęcia komputerowe dla seniorów, zajęcia wokalne, taneczne, świetlicowe czy nauka gry na instrumentach. W kawiarni muzycznej napijemy się kawy lub przepysznej  zimowej herbaty, posłuchamy dobrej muzyki, czy pogramy w gry.

 

Czytaj więcej: 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 12 stycznia 2019 roku w Czarnej Dąbrówce po kilkuletniej przerwie, odbył się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . W sobotnie popołudnie wszyscy zainteresowani zebrali się w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

 

Czytaj więcej: Jasełka Bożonarodzeniowe w Jasieniu

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 20 grudnia 2018 roku w Sali WDK Jasień odbyły się tradycyjne Jasełka. Dzieci i uczniowie zgromadzone wokół żłóbka małego Jezusa odgrywały swoje role oraz śpiewały kolędy i pastorałki.

 

Czytaj więcej: Jasełka Bożonarodzeniowe w Nożynie

20 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Nożynie, w obecności licznie przybyłych gości, rodziców, nauczycieli i mieszkańców, przedstawili wzruszające, przepełnione zadumą i refleksją Jasełka Bożonarodzeniowe.

 

Czytaj więcej: V POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W  dniu   13. 12. 2018r. odbył się w Jasieniu V Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie. Konkurs był współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

 

Czytaj więcej: 27 finał WOŚP

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce informuje, że zarejestrowaliśmy sztab na 27 finał WOŚP. Szukamy ludzi dobrej woli, którzy pragną nas wesprzeć. poszukujemy partnerów, wolontariuszy, sponsorów, organizacji…