Czytaj więcej: V POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W  dniu   13. 12. 2018r. odbył się w Jasieniu V Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie. Konkurs był współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

 

Czytaj więcej: 27 finał WOŚP

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce informuje, że zarejestrowaliśmy sztab na 27 finał WOŚP. Szukamy ludzi dobrej woli, którzy pragną nas wesprzeć. poszukujemy partnerów, wolontariuszy, sponsorów, organizacji…

 

Czytaj więcej: Nabór do młodzieżowej grupy teatralnej

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ogłasza otwarty nabór do Młodzieżowej Grupy Teatralnej. Szukamy młodych ludzi w wieku 12+, którzy chcą się rozwijać i przeżyć teatralną przygodę.

 

Czytaj więcej: Mikołajki w GCKiB

Tym razem nieco inaczej spędziliśmy ten mikołajkowy czas. Do naszego Centrum Kultury przyjechał Teatr Lalki "Tęcza" ze Słupska ze spektaklem "Mikołaj, który zapomniał". 7 grudnia 2018 r. sala widowiskowa wypełniła się po brzegi, ponad 160 osób obejrzało spektakl, tańczyło, śpiewało i przytulało Świętego Mikołaja.

 

Czytaj więcej: Podsumowanie projektu

Seniorzy z Jasienia i Rokit od kwietnia 2018r.  brali udział w projekcie „Życie zaczyna się po 60-tce”. Cyklicznie spotykali się z dietetykiem z rehabilitantką oraz mieli warsztaty teatralne. W ramach warsztatowych odwiedzili Teatr w Słupsku oraz obejrzeli sztukę teatralną w Gdańsku.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na spektakl

Z okazji Mikołajek Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zaprasza wszystkie dzieci na spektakl 7.12.2018 o godz. 17 00. Teatr Lalki " Tęcza" zaprezentuje się z przedstawieniem pod tytułem "Mikołaj, który zapomniał".

 

Czytaj więcej: Kawiarnia muzyczna

Już 1 grudnia zapraszamy na otwarcie kawiarni muzycznej. Kawiarnia będzie czynna w czwartki i piątki w godzinach 17 00 do 22 00, w soboty 17 00 do 23 00. Zawsze posłuchacie dobrej muzyki, organizowane będą wieczorki tematyczne, eventy, koncerty, recitale, spotkania z artystami, potańcówki.

 

Czytaj więcej: Andrzejkowy bal seniora 2018

W dniu 20 listopada 2018 roku w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki  odbył się bal andrzejkowy dla seniorów. Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 16.00, kiedy to Pan Wójt Gminy Jan Klasa przywitała licznie zgromadzonych gości i otworzył imprezę.