Czytaj więcej: Ferie, ferie...

Według zapowiedzi synoptyków zbliża się do nas "Bestia ze wschodu" - co oznacza, że najbliższe dni, prawdopodobnie, upłyną nam pod znakiem obfitych opadów białego puchu. Taki przebieg zdarzeń na pewno ucieszy wszystkie dzieci, które właśnie rozpoczynają ferie zimowe!

 

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne

Kochani! W dniu dzisiejszym składamy Wam najpiękniejsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, życząc Wam ogromu radości, miłości, spokoju, ale przede wszystkim zdrowia.

 

Czytaj więcej: Życzenia Świąteczne dla Seniorów!

Kochani seniorzy! Rok 2020 był trudny dla wielu z nas. Szczególnie mocno odczuliśmy Waszą niecodzienną nieobecność w murach naszego GCKiB w Czarnej Dąbrówce. Od dłuższego czasu brakuje nam Waszych uśmiechów, uścisków dłoni, gestów radości.

 

Czytaj więcej: Mikołajkowa Gra Terenowa

Już za chwilę... za momencik...! Mikołajkowa Gra Terenowa zbliża się wielkimi krokami!  W zwiazku z tym mamy dla Was garstkę informacji - udostępniamy Wam regulamin naszej zabawy. Prosimy - zapoznajcie się z nim, by móc w niej uczestniczyć.

 

Czytaj więcej: Zmiana terminu!

Kochani, z uwagi na obecny stan zagrożenia zmuszeni jesteśmy zmienić termin nadchodzących warsztatów. Te zorganizować dla Was postaramy się w styczniu! Śledźcie naszą stronę w oczekiwaniu na dokładny termin. Trzymajcie się zdrowo!

 

Czytaj więcej: Gra terenowa szlakiem gminy Czarna Dąbrówka

Kochani zapraszamy do udziału w "Grze terenowej szlakiem gminy Czarna Dąbrówka". Jest to gra terenowa, w której udział może wziąć każdy Jej zasady są bardzo proste. Wystarczy, że odbierzesz w GCKiB przygotowaną mapę i zgodnie z jej wskazówkami odnajdziesz 6 ukrytych w naszej gminie żołędzi.

 

Czytaj więcej: Leśny kącik w bibliotece GCKiB

Kochani w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce powstał prawdziwy "Leśny kącik malucha" - znaleźć go możecie w naszej bibliotece. Jest to piękny, przytulny, prawdziwie leśny kącik dla najmłodszych i nie tylko.

 

Czytaj więcej: Aktualna oferta GCKiB w Czarnej Dąbrówce

Przedstawiamy Państwu aktualną ofertę Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce. O zmianach w harmonogramie zajęć będziemy informowali na bieżąco.