Czytaj więcej: Uwaga! Komunikat!

W związku z wejściem od 1.12.2021 r. nowych obostrzeń covidowych z przykrością informujemy, iż zmuszeni jesteśmy odwołać spektakl teatralny pt.: "O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników"

 

Czytaj więcej: Koncert zespołu MeLaDoGam

W związku z wejściem od 1.12.2021 r. nowych obostrzeń covidowych informujemy, iż zobowiązani jesteśmy do przedstawienia Wam nowych zasad uczestnictwa w naszych wydarzeniach kulturalnych.

 

Czytaj więcej: Sylwester w GCKiB w Czarnej Dąbrówce

W związku z wprowadzeniem od 1.12.2021 r. nowych obostrzeń covidowych serdecznie Państwa prosimy o współpracę. Z uwagi na bardzo duże ograniczenia w liczbie miejsc dla osób niezaszczepionych,

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na spektakl mikołajowy

Już 10.12 zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl mikołajowy pt.: "„O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników” w wykonaniu aktorów Państwowego Teatru "Tęcza" ze Słupska.

 

Czytaj więcej: Wielka gala finałowa Festiwalu Talentów

Wielka gala finałowa Festiwalu Talentów w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Czarnej Dąbrówce za nami. W piątkowe popołudnie nasza scena obfitowała mnogością talentów najróżniejszej maści.

 

Czytaj więcej: Gala finałowa festiwalu talentów

Uroczysta gala finałowa Festiwalu Talentów zbliża się wielkimi krokami. Obok prezentacji konkursowych na deskach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce zaprezentuje się "Duo Paulo", który wystąpi z pokazem magii, czarując publiczność!

 

Czytaj więcej: Bal Seniora w Nożynie

Konkursy, tańce, zabawy i masa pozytywnej energii. Za nami ostatni z trzech Balów Seniora. Spójrzcie sami jak bawili się seniorzy w Domu Ludowym w Nożynie!

 

Czytaj więcej: Eliminacje do wielkiej gali Festiwalu Talentów

"Dziki nabór" czyli ostatnie eliminacje do wielkiej gali Festiwalu Talentów w naszym GCKiB w Czarnej Dąbrówce wyłonił ostatnich uczestników.