solectwa2.png

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH
Wybranych w Wyborach Sołeckich w 2019 r. na K
adencje 2019-2024

 

LP

NAZWA SOŁECTWA

IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

1

Bochowo

Jan Pobłocki

Andrzej Makurat, Tadeusz Masowa, Izabela Mielewczyk, Andrzej Wiczk, Regina Mielewczyk

2

Bochówko

Bogdan Szuta

Alina Stencel, Krystyna Żmuda Trzebiatowska, Aldona Jeżyna

3

Czarna Dąbrówka

Rafał Kozikowski

Włodzimierz Lewandowski, Rafał Denka, Zofia Malek, Andrzej Duszkiewicz, Karolina Kaczmarek

4

Dęby

Czesław Szczypior

Mirosław Dawidowski, Roman Domaros, Kazimiera Piotrowska

5

Jasień

Paweł Kosiński

Dorota Radziszewska, Marek Zwolski, Magdalena Ostrowska, Iwona Lublewska, Małgorzata Wojciechowska

6

Jerzkowice

Piotr Olszewski

Sylwia Stenka, Adam Pawłowski, Marzena Buszman, Katarzyna Pawłowska, Jacek Stolc

7

Kartkowo

Ryszard Dawidowski

Agnieszka Tomala, Anna Kikcio, Ewa Dąbrowska, Paweł Tomala, Janusz Dalecki

8

Karwno

Izabela Bielińska

Jarosław Bieliński, Magdalena Januszczyk Łabacka, Ewelina Krugła

9

Kleszczyniec

Bernadeta Labuda

Mateusz Gralak, Wojciech Benkowski, Beata Kopacz, Stanisław Simlat

10

Kłosy

Jarosław Domaszk

Sabina Bojarczuk, Hanna Domaszk, Wioleta Mielewczyk

11

Kotuszewo

Józef Duda

Janusz Kordasz, Krystyna Duda, Rafał Duda

12

Kozy

Jan Konkel

Kamil Dawidowski, Natalia Strojk, Natalia Kuś, Karolina Dawidowska, Monika Ledwan

13

Mikorowo

Marta Lutz

Marek Wenta, Krystian Lutz, Angelika Borkowska, Arkadiusz Cichosz

14

Mydlita

Sabina Wensierska

Zbigniew Marszałkowski, Izabela Stefanowska, Małgorzata Stenka

15

Nożynko

Beata Kopp-Ostrowska

Bogumiła Gniot, Mariusz Cierzan, Marcin Olszewski, Dorota Jandernal, Marzena Bulczak

16

Nożyno

Zbigniew Nasfeter

Danuta Solak, Joanna Podchorodecka Grzanka, Dariusz Szymlek, Roman  Cybulski, Marian Domaszk

17

Otnoga

Teodor Bembenek

Paweł Wenta, Krzysztof Spałek, Rafał Domaros

18

Podkomorzyce

Joanna Malek

Marcin Malek, Paulina Malek, Jan Malek

19

Przylaski

Piotr Kreft

Piotr Szuta, Sławomir Szuta, Stanisława Rekowska

20

Rokiciny

Agnieszka Lepińska

Zbigniew Wolski, Katarzyna Labuda, Martyna Dalecka, Halina Wolska, Maria Brzeska

21

Rokitki

Miron Pobłocki

Marek Szuto, Kamil Farat, Monika Bojanowska, Patrycja Lis

22

Rokity

Genowefa Zblewska

Adam Woźniak, Izabela Szymańska, Małgorzata Driwa, Ewa Serkowska, Dorota Finzka Borzyszkowska

23

Unichowo

Kazimierz Szczegielniak

Danuta Kulik, Karina Zender, Katarzyna Strathmann, Justyna Patoka-Domaszk, Bogumiła Mrzygłód

24

Wargowo

Aneta Białek

Danuta Damaszke, Mariola Świerczyńska, Ewa Damaszke

25

Osowskie

Michalina Dulewicz

Paweł Głodowski, Jolanta Węsierska, Małgorzata Brzeska