s_800_550_16777215_01_cache_klixok2watermark_d76a23165186be5ca8337e25256acfc6.jpg

Już po raz kolejny panie z Unichowa spotkały się 09.03.2019 r. w świetlicy wiejskiej aby uczcić swoje święto, tym razem w większym gronie bo wspólnie z paniami z sołectwa Kartkowo.

W spotkaniu w roli głównej uczestniczyły kobiety, ale obecni byli też panowie. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Jan Klasa oraz ksiądz proboszcz Michał Lal wraz z księdzem rekolekcjonistą  Jarosławem Rożkiem no i oczywiście sołtysi Unichowa i Kartkowa wraz z radnym.

Uroczystość rozpoczęła się kolejno życzeniami od panów rozpoczął sołtys Unichowa- Kazimierz Szczegielniak wraz z sołtysem Kartkowa- Ryszardem Dawidowskim, następnie piękne życzenia przekazał nam  ksiądz proboszcz wraz z księdzem rekolekcjonistą oraz  Wójt Gminy i Radny obu sołectw Roman Zwolski. Panowie na czele z Wójtem obdarowali panie kwiatami. Prezes KGW UNICHOWIANKI Alicja Patoka podziękowała w imieniu pań za życzenia oraz życzyła wszystkim miłego, sympatycznego wspólnego spotkania.

Tym razem organizatorami spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich UNICHOWIANKI wraz z sołectwem Unichowo i Kartkowo oraz Radny obu sołectw. Członkinie Koła Gospodyń upiekły jak zawsze pyszne ciasto oraz przystroiły odświętnie stoły. Sobotnie popołudnie upłynęło w miłej atmosferze.

Efektem spotkania jest nawiązanie współpracy sołectw Unichowo i Kartkowo oraz naszego Koła Gospodyń Wiejskich i decyzja o łączeniu sił i przygotowywaniu kolejnych innych imprez wspólnie.

Było tak sympatycznie, że już odliczamy dni do kolejnego świętowania.