s_800_550_16777215_01_cache_klixok2watermark_c851ad6b5f5e8af6449374edd6165dba.png

Szanowni Państwo, w związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii oraz wysoką liczbą zarażeń, niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno osób korzystających z usług urzędu i GOPS jak i pracowników, wprowadza się do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu, polegające m.in. na ograniczeniu liczby osób bezpośrednio obsługiwanych oraz przebywających na terenie obiektu.

Kontakt z pracownikami odbywa się przede wszystkim w miejscu obsługi interesanta tj. parter budynku. Ponadto zachęcamy do komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do Urzędu:

adres:

Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce

ul. Gdańska 5
77-116 Czarna Dąbrówka
ePUAP: czarnadabrowka/skrytka
adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 59 8212643

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce

ul. Gdańska 5
77-116 Czarna Dąbrówka
adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 59 8212660

 W trakcie wizyty w Urzędzie interesanci oraz osoby niebędące pracownikami Urzędu, wchodzące do Urzędu, są zobowiązane do:

  • przestrzegania nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz na prośbę pracownika Urzędu odkrycia ust i nosa w przypadku konieczności identyfikacji lub weryfikacji tożsamości danej osoby, z wyłączeniem dziecka do ukończenia 5. roku życia oraz osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej  w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, z powodu trudności  w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa lub z powodu zaawansowanych schorzeń neurologicznych, układu oddechowego lub krążenia, przebiegających   z niewydolnością oddechową lub krążenia,
  • dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu, w którym dostępny jest automatyczny dozownik z płynem do dezynfekcji,
  • zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób przed i w budynku Urzędu.

W przypadku, gdy interesant lub osoba niebędąca pracownikiem Urzędu, wchodząca do Urzędu, nie przestrzega nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki może on ponieść konsekwencje nie stosowania się do nakazów.