Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Dnia 14 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych - Junior i Senior, w których uczestniczyło 17 wędkarzy z całego rejonu.

 

Czytaj więcej: Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe

Dnia 6 i 7 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe. W zawodach mimo niesprzyjającej pogody uczestniczyło aż 27 wędkarzy całego rejonu. Zwycięzcą zawodów w kategorii "Senior" został Piotr Ulaszewski.

 

Czytaj więcej: Turniej GTS Junior CUP 2019

29 czerwca (sobota) do rywalizacji przystąpili chłopcy i dziewczęta z roczników 2009/10. Po zaciętych meczach, w których nie brakowało bramek, emocji oraz piłkarskiej radości. Najlepsi okazali się podopieczni Jolanty i Zbigniewa Karskich BYKI Słupsk.

 

Czytaj więcej: XXII Edycja Biegowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki zakończona

18 czerwca w sali widowiskowej GCKiB Czarna Dąbrówka odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki w biegach przełajowych, sezonu 2018/19. Do GCKiB przybyło ponad 150 osób w tym biegaczki i biegacze, którzy zajęli pierwsze 6 miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz nauczyciele, opiekunowie i trenerzy.

 

Czytaj więcej: Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lipień 2019

Dnia 16 czerwca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lipeń. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach SENIOR i JUNIOR. Mimo deszczowej pogody w zawodach uczestniczyło 18 wędkarzy.

 

Czytaj więcej: WKS we Wdzydzach

Aktywny weekend WKS Nożyno. Biegacze tego klubu udali się do Wdzydz wziąć udział w III Festiwalu Biegów Polski Północnej. Przede wszystkim aktywny wypoczynek to słowo klucz. Ta Pomorska impreza polega na pięciu biegach głównych: kolejno 15 km, 10 km, 5 km, 21 km oraz 1600 metrów.

 

Czytaj więcej: Podsumowanie 6 edycji Kumulacji Aktywności

W piątek 14 czerwca w Szkole Podstawowej w Rokitach odbyło się uroczyste podsumowanie 6 edycji projektu Kumulacja Aktywności. W spotkaniu udział wzięła cała 24-osobowa grupa uczestników projektu wraz z rodzicami, Wójt Gminy Czarna Dąbrówka Jan Klasa, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rokitach Mariola Klasa oraz zaproszeni goście.

 

Czytaj więcej: Program

Miło nam poinformować, że klub „UKS GRYF Nożyno” znalazł się w gronie klubów, którym przyznano dofinasowanie z Rządowego Programu „Klub”. Ministerialne dofinansowanie trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych. W ramach programu otrzymamy 15 000 zł na rzecz naszego klubu.