024609465c3e456770b9805e67239438.jpg

W sobotę 30 listopada na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się trzecie biegi przełajowe. Biegi rozegrane zostały w ramach XXIII edycja przełajowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/2020.

Na starcie stanęło łącznie 125 biegaczek i biegaczy. Pogoda sprzyjała co spowodowało, że zmagania biegaczy obserwowało liczne grono kibiców. Byli oni świadkami bardzo zaciętych pojedynków szczególnie w najmłodszych kategoriach wiekowych. Uczestnicy zawodów korzystali z gorącej herbaty a dodatkowo dzięki inicjatywie rady rodziców szkoły w Czarnej Dąbrówce mogli posmakować pysznego ciasta. Kolejne biegi w ramach tego cyklu odbędą się w pierwszym kwartale 2020 roku. O szczegółach organizatorzy poinformują z odpowiednim wyprzedzeniem.

W poszczególnych kategoriach najlepsi byli :

 I. Rocznik 2014 i młodsi  – Dziewczęta  ,  dystans   100 m

Miejsce

      Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

  Nazwa Klubu

        1

Dominika Goliszek

SP Jasień

              -

        2

Olga Chomacka

SP Nożyno

              -

        3

Maria Kilewska

SP Jasień

              -

        4

Iga Podolska

SP Nożyno

              -

        5

Emilia Soroka

SP Cz. Dąbrówka

              -

        6

Dominika Miszk

SP Cz. Dąbrówka

              -

II. Rocznik 2014 i młodsi   -   Chłopcy, dystans  100 m

 Miejsce

        Imię i Nazwisko

  Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Maciej Klajna

SP Cz. Dąbrówka

               -

        2

Wojciech Marcinkowski

SP Nożyno

               -

        3

Jakub Zielonka

SP Nożyno

               -

        4

Piotr Grota

SP Cz. Dąbrówka

               -

        5

Jan Stenka

SP Cz. Dąbrówka

               -

        6

Nikodem Starostecki

SP Cz. Dąbrówka

               -

III.   Rocznik   2013 -   Dziewczęta , dystans   300  m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

   Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Emilia Lepińska

SP Rokity

              -

        2

Nikola Stenka

SP Rokity

              -

        3

Hanna Piwka

SP Cz. Dąbrówka

              -

        4

Milena Stenka

SP Rokity

              -

        5

Amelia Miszk

SP Cz. Dąbrówka

              -

        6

Emilia Płotka

SP Cz. Dąbrówka

             -

IV. Rocznik 2013  -  Chłopcy, dystans  300 m

  Miejsce

          Imię i Nazwisko

     Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Kacper Klejna

SP Cz. Dąbrówka

              -

        2

Maciej Krefta

SP Rokity

              -

        3

Jakub Jastrzębski

SP Cz. Dąbrówka

              -

        4

Gracjan Malek

SP Cz. Dąbrówka

              -

        5

Gabriel Jereczek

SP Rokity

              -

V. Rocznik 2012   -   Dziewczęta, dystans  400 m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

    Nazwa  Klubu

         1

Zofia Rębińska

SP Nr 5  Piastów

                -

         2

Martyna Szyca

SP Cz. Dąbrówka

                -

         3

Anna Stencel

SP Cz. Dąbrówka

                -

         4

Aleksandra Żwirek

SP Cz. Dąbrówka

                -

         5

Magdalena Szewczak

SP  Jasień

                -

         6

Kaja Podolska

 SP  Nożyno

                -

VI. Rocznik 2012  -   Chłopcy, dystans  400 m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

       Nazwa Klubu

         1

Szymon Krefta

SP Rokity

                -

         2

Ksawery Chyrek

SP  Nożyno

                -

         3

Tymoteusz Stricker

SP Rokity

                -

         4

Marcel Farat

SP Rokity

                -

         5

Antoni Stenka

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

         6

Antoni Klejna

SP  Cz. Dąbrówka

                -

VII.   Rocznik   2011  -   Dziewczęta, dystans  500 m

   Miejsce

           Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

       Nazwa Klubu

         1

Helena Labuda

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         2

Patrycja Miszk

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         3

Agata Kuś

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         4

Marta Zielonka

SP  Nożyno

                 -

         5

Zofia Kuś

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         6

Hanna Jereczek

SP  Rokity

                  -

VIII.   Rocznik   2011   -   Chłopcy, dystans   500 m

  Miejsce

        Imię i Nazwisko

          Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Adam Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

        2

Damian Zander

SP Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

        3

Błażej Choszcz

SP Rokity

              -

        4

Kamil Wdowczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

XI. Rocznik 2010   -   Dziewczęta, dystans   500 m

   Miejsce

        Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

       1

Marta Szczypior

SP Cz. Dąbrówka

                -

       2

Aleksandra Głodowska

SP Jasień

                -

       3

Aleksandra Majewska

SP Nozyno

                -

       4

Kamila  Złoch

SP Nożyno

                -

       5

Nikola Bojanowska

SP Rokity

                -

       6

Paulina Lublewska

SP Jasień

                -

X. Rocznik 2010   -   Chłopcy, dystans   1000 m

  Miejsce

          Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Marcin Chomacki

SP Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

        2

Paweł Lis

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        3

Bartłomiej Choszcz

SP Rokity

               -

        4

Jakub Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        5

Tomasz Kraska

SP Rokity

                -

        6

Adam Mallek

SP  Nr. 5  Bytów

                -

XI. Rocznik 2009  -   Dziewczęta , dystans   1000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Nazwa  Szkoły

         Nazwa Klubu

        1

Laura Jóskowska

SP Rokity

                -

        2

Alicja Kossak

SP Cz. Dąbrówka

                -

        3

Dominika Krzewińska

SP Nożyno

                -

        4

Paulina Goliszek

SP Jasień

                -

         5

Maja Zelewska

SP Jasień

                 -

         6

Lena Smentoch

SP Rokity

                  -

XII. Rocznik 2009  -  Chłopcy, dystans   1000 m.

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

        Nazwa  Szkoły

        Nazwa Klubu

         1

Paweł Labuda

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         2

Filip Gellert

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Adam Zganiacz

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         4

Dominik Opar

SP Rokity

                 -

         5

Paweł Gruchała

SP Rokity

                 -

         6

Dominik Jereczek

SP Rokity

                 -

XIII.   Rocznik  2008  -   Dziewczęta, dystans  1000 m

   Miejsce

         Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

          Nazwa Klubu

        1

Dorota Lis

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        2

Magdalena Mielewczyk

SP Rokity

                 -

        3

Martyna Kosińska

SP Jasień

                 -

        4

Nikola Głąb

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        5

Magdalena Witak

SP Jasień

                  -

XIV.  Rocznik  2008  -  Chłopcy, dystans  1000 m

   Miejsce

           Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

          Nazwa Klubu

        1

Kryspin Garski

SP 2 Bytów

                  -

        2

Dawid Stenka

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

        3

Aleksander Woźniak

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

XV.  Rocznik   2007  -  Dziewczęta, dystans   1000 m

   Miejsce

            Imię i Nazwisko

         Nazwa  Szkoły

          Nazwa Klubu

         1

Marcelina Wenta

SP Rokity

                   -

         2

Agata Haponiuk

SP Cz. Dąbrówka

                   -

         3

Agnieszka Czuba

SP Jasień

                   -

         4

Kalina Cheba

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         5

Agata Kulaszewicz

SP Jasień

                  -

XVI. Rocznik 2007  -  Chłopcy, dystans  1000 m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

         1

Bartłomiej Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         2

Tomasz Dróżdż

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Gracjan Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         4

Krzysztof Mielewczyk

SP Rokity

                 -

         5

Marcin Klassa

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         6

Jakub Walczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

XVII.   Rocznik  2006   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

        1

Roksana Labuda

SP Cz. Dąbrówka

                -

        2

Martyna Malek

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        3

Zofia Kosińska

SP Jasień

                 -

        4

Wiktoria Syldatk

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        5

Julia Klassa

SP Cz. Dąbrówka

                 -

XVIII.   Rocznik 2006   -   Chłopcy, dystans   1000 m

   Miejsce

            Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

           Nazwa  Klubu

        1

Dominik Klajna

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        2

Dawid Rogalski

SP Nożyno

                 -

        3

Karol Kłopotek

SP Rokity

                 -

XVIX.   Rocznik   2005   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

  Miejsce

           Imię i Nazwisko

       Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

       1

Monika Stenka

ZSEU Bytów

 Talex Borzytuchom

       2

Weronika Anna Brzeska

SP Rokity

                 -

       3

Martyna Lepińska

SP Rokity

                 -

       4

Dagmara Hebel

SP Cz. Dąbrówka

                 -

       5

 Kamila Kamińska

SP Jasień

                  -

XX.   Rocznik   2005   -   Chłopcy, dystans   1000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Oskar Złoch

SP Cz. Dąbrówka

                  -

        2

Dominik Brac

SP Cz. Dąbrówka

                  -

        3

Oskar Złoch

                -

                   -

XXI. Bieg Główny -   Kobiety  -  dystans 6000  m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

      Miejscowość

        Nazwa Klubu

        1

Julia Lademann

 Kleszczyniec

                -

XXII.    Bieg Główny   -   Mężczyźni   -   dystans   6000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Miejscowość

        Nazwa Klubu

         1

Mateusz Grochowski

Bytów

KB Świat Płytek

Opr.  Tadeusz Gralak

Czytaj Więcej>>