9eecb83be7036f066eab44487c040c20.jpg

W sobotę 16 listopada na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce  rozegrane zostały drugie biegi przełajowe. Zawody biegowe rozgrywane są w ramach XXIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/19.

Dopisała pogoda i na starcie zameldowało się 169 zawodników. Rywalizowali oni w 22 kategoriach wiekowych na dystansach od 100 m do 6000 m. w biegu głównym. Liczne grono kibiców obserwowało ciekawe i wyrównane  pojedynki biegowe. Ponadto dzięki inicjatywie Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce mogli oni skorzystać z pysznego ciasta i ciepłej herbatki za co organizatorzy składają Serdeczne Podziękowania. W poszczególnych kategoriach najlepsi byli :

I. Rocznik 2014 i młodsi  – Dziewczęta  ,  dystans   100 m

Miejsce

      Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

  Nazwa Klubu

        1

Dominika Goliszek

SP Jasień

              -

        2

Nadia Strojk

SP Cz. Dąbrówka

              -

        3

Patrycja Driwa

SP Rokity

              -

        4

Jolanta Cichosz

SP Cz. Dąbrówka

              -

        5

Maria Kilewska

SP Jasień

              -

        6

Emilia Soroka

SP Cz. Dąbrówka

              -

II. Rocznik 2014 i młodsi   -   Chłopcy, dystans  100 m

 Miejsce

        Imię i Nazwisko

  Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Maciej Klajna

SP Cz. Dąbrówka

               -

        2

Jakub Zielonka

SP Nożyno

               -

        3

Wojciech Marcinkowski

SP Nożyno

               -

        4

Alan Lis

SP Cz. Dąbrówka

               -

        5

Piotr Grota

SP  Cz. Dąbrówka

               -

        6

Jan Stenka

SP Cz. Dąbrówka

               -

III.   Rocznik   2013 -   Dziewczęta , dystans   300  m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

   Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Emilia Lepińska

SP Rokity

              -

        2

Milena Stenka

SP Rokity

              -

        3

Nikola Stenka

SP Jasień

              -

        4

Amelia Miszk

SP Cz. Dąbrówka

              -

IV. Rocznik 2013  -  Chłopcy, dystans  300 m

  Miejsce

          Imię i Nazwisko

     Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Kacper Klejna

SP Cz. Dąbrówka

              -

        2

Maciej Krefta

SP  Rokity

              -

        3

Jakub Jastrzębski

SP Cz. Dąbrówka

              -

        4

Gabriel Jereczek

SP Rokity

              -

        5

Bartłomiej Lis

SP Cz. Dąbrówka

              -

        6

Arkadiusz Łabacki

SP Cz. Dąbrówka

              -

V. Rocznik 2012   -   Dziewczęta, dystans  400 m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

    Nazwa  Klubu

         1

Martyna Szyca

SP Cz. Dąbrówka

                -

         2

Anna Stencel

SP Cz. Dąbrówka

                -

         3

Aleksandra Żwirek

SP Cz. Dąbrówka

                -

         4

Wiktoria Zielonka

SP Cz. Nożyno

                -

         5

Martyna Butowska

SP Cz. Dąbrówka

                -

         6

Magdalena Szewczak

SP Jasień

                -

VI. Rocznik 2012  -   Chłopcy, dystans  400 m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

       Nazwa Klubu

         1

Szymon Krefta

SP Rokity

                -

         2

Ksawery Chyrek

SP  Nożyno

                -

         3

Antoni Stenka

SP  Cz. Dąbrówka

   GTS Cz. Dąbrówka

         4

Marcel Farat

SP Rokity

                -

         5

Wojciech Elwart

SP  Nożyno

                -

         6

 Wojciech Opar

SP  Rokity

                -

VII.   Rocznik   2011  -   Dziewczęta, dystans  500 m

   Miejsce

           Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

       Nazwa Klubu

         1

Helena Labuda

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         2

Patrycja Miszk

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         3

Marta Zielonka

SP Nożyno

                 -

         4

Aleksandra Klejna

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         5

Agata Kuś

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         6

Zofia Kuś

SP Cz. Dąbrówka

                  -

VIII.   Rocznik   2011   -   Chłopcy, dystans   500 m

  Miejsce

        Imię i Nazwisko

          Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Robert Chirk

SP  1 Bytów

LIGA TEAM

        2

Adam Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

        3

Damian Zander

SP  Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

        4

Maksymilian Cyman

SP Rokity

              -

        5

Fabian Farat

SP  Rokity

              -

        6

Błażej Cichosz

SP Rokity

              -

IX. Rocznik 2010   -   Dziewczęta, dystans   500 m

   Miejsce

        Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

       1

Marta Szczypior

SP Cz. Dąbrówka

                -

       2

Aleksandra Głodowska

SP Jasień

                -

       3

Karolina Cierzan

SP Jasień

                -

       4

Paulina Lublewska

SP  Jasień

                -

       5

Natalia Woźniak

SP Rokity

                -

       6

Martyna Klejna

SP Cz. Dąbrówka

                -

X. Rocznik 2010   -   Chłopcy, dystans   1000 m

  Miejsce

          Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Marcin Chomacki

SP  Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

        2

Bartłomiej Choszcz

SP  Rokity

               -

        3

 Paweł Lis

SP Cz. Dąbrówka

   GTS Cz. Dąbrówka

        4

Tomasz Kraska

SP  Rokity

               -

        5

Jakub Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        6

Nikodem Klajna

SP Cz. Dąbrówka

                -

XI. Rocznik 2009  -   Dziewczęta , dystans   1000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Nazwa  Szkoły

         Nazwa Klubu

        1

Laura Jóskowska

SP Nożyno

                -

        2

Alicja Kossak

SP  Cz. Dąbrówka

                -

        3

Dominika Krzewińska

SP  Nożyno

                -

        4

Paulina Goliszek

SP Jasień

                -

         5

Maja Zelewska

SP Jasień

                 -

         6

Roksana Malek

SP  Cz. Dąbrówka

                  -

XII. Rocznik 2009  -  Chłopcy, dystans   1000 m.

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

        Nazwa  Szkoły

        Nazwa Klubu

         1

Paweł Labuda

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         2

Filip Gellert

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Maciej Gruchała

SP  Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

         4

Mateusz Mallek

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

         5

Adam Zganiacz

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         6

Dominik Opar

SP Rokity

                 -

XIII.   Rocznik  2008  -   Dziewczęta, dystans  1000 m

   Miejsce

         Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

          Nazwa Klubu

        1

Zuzanna Malek

SP  Rokity

                 -

        2

Dorota Lis

SP  Cz. Dąbrówka

                 -

        3

Magdalena Mielewczyk

SP Rokity

                 -

        4

Weronika Driwa

SP Rokity

                 -

        5

Nikola Głąb

SP  Cz. Dąbrówka

                  -

        6

Kinga Zielonka

SP  Nożyno

                 -

XIV.  Rocznik  2008  -  Chłopcy, dystans  1000 m

   Miejsce

           Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

          Nazwa Klubu

        1

Dersu Korycik

SP  Jasień

  GTS Cz. Dąbrówka

        2

Dawid Stenka

SP  Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

        3

Dominik Wenta

SP  Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

        4

Jakub Ciepiela

SP  Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

XV.  Rocznik   2007  -  Dziewczęta, dystans   1000 m

   Miejsce

            Imię i Nazwisko

         Nazwa  Szkoły

          Nazwa Klubu

         1

Agnieszka Korycik

SP  Jasień

                   -

         2

Marcelina Wenta

SP  Rokity

                   -

         3

Agnieszka Czuba

SP Jasień

                   -

         4

Agata Haponiuk

SP  Cz. Dąbrówka

                 -

         5

Kalina Cheba

SP Cz. Dąbrówka

                  -

         6

Julia Gorzelak

SP  Nożyno

                  -

XVI. Rocznik 2007  -  Chłopcy, dystans  1000 m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

         1

Bartłomiej Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         2

Tomasz Dróżdż

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Gracjan Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         4

Krzysztof Mielewczyk

SP Rokity

                 -

         5

Marcin Klassa

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         6

Jakub Walczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

XVII.   Rocznik  2006   -   Dziewczęta dystans   1000 m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

        1

Roksana Labuda

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        2

Agata Butowska

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        3

Zofia Kosińska

SP Jasień

                 -

        4

Julia Klassa

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        5

Wiktoria Syldatk

 SP Cz. Dąbrówka

                 -

XVIII.   Rocznik 2006   -   Chłopcy, dystans   1000 m

   Miejsce

            Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

           Nazwa  Klubu

        1

Dominik Klajna

 SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        2

Tomasz Gruchała

SP  Rokity

                 -

        3

 Wiktor Buczyński

SP  Nożyno

                 -

        4

Dawid Rogalski

SP  Nożyno

                 -

        5

Dominik Kwiecień

 SP Jasień

                 -

        6

 Karol Kłopotek

 SP Rokity

                 -

XIX.   Rocznik   2005   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

  Miejsce

           Imię i Nazwisko

       Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

       1

Monika Stenka

 ZSEU Bytów

  Talex Borzytuchom

       2

Weronika Anna Brzeska

SP  Rokity

                 -

       3

Martyna Lepińska

SP Rokity

                 -

       4

Hanna Krause

SP Cz. Dąbrówka

                 -

XX.   Rocznik   2005   -   Chłopcy, dystans   1000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Jakub Wenta

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        2

Maciej Szymlek

SP Nożyno

                  -

        3

Oskar Złoch

SP Cz. Dąbrówka

                   -

        4

Dominik Brac

SP Cz. Dąbrówka

                   -

XXI. Bieg Główny -   Kobiety  -  dystans 6000  m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

      Miejscowość

        Nazwa Klubu

        1

Julia Lademann

 Kleszczyniec

                 -

        2

Jolanta Szczerba

 Rokity

                 -

        3

Dorota Finster Dziadek

Rokity

                 -

        4

                              -

                   -

                 -

        5

                              -

                   -

                 -

        6

                               -

                   -

                  -

XXII.    Bieg Główny   -   Mężczyźni   -   dystans   6000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Miejscowość

        Nazwa Klubu

         1

Emilian Czrnowski

 Kozin

 WKS Nożyno

         2

Mateusz Grochowski

Bytów

KB Świat Płytek

         3

 Jan Klasa

 Nożyno

                  -

Opr.  Tadeusz Gralak

Czytaj Więcej>>