55aa36190d4e10cb0efe0ff9cd8058e2.jpg

Kumulacja emocji piłkarskich miała miejsce w ostatnich dniach kiedy to piłkarze GTS Czarna Dąbrówka rozegrali aż 4 spotkania w ciągu 4 weekendowych dni. Aż 3 z 4 meczy odbyły się na gminnym obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce.

Jedyne wyjazdowe spotkanie rozegrali w Boże Ciało seniorzy GTS, którzy w ten dzień udali się na rywalizację z PIASTEM Człuchów. Żółto-niebiescy wybrali się na trudny teren z nadzieją na powtórne zdobycie 3 punktów, tak jak w meczu sprzed podziału na grupę mistrzowską i spadkową. Jednak tym razem to gospodarze zdominowali pole gry i pokonali GTS 5:2 (bramki dla GTS Dawid Wdowczyk, Jakub Janikiewicz).

Niedziela zakończyła długi piłkarski weekend dwoma spotkaniami. Najpierw seniorzy ugościli na Stadionie przy Słupskiej drużynę "zza miedzy" LEŚNIK Cewice. Pierwsza połowa to nieskuteczne próby obydwu drużyn. Druga część spotkania również obfitowała w niewykorzystane sytuacje obu stron (w tym niewykorzystany rzut karny gości), jednak tym razem doczekaliśmy się również po jednym trafieniu dla każdej z drużyn. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Jeszcze tego samego dnia przy korzystnych rozstrzygnięciach pozostałych spotkań ligi dowiedzieliśmy się, że możemy już być pewni utrzymania i przyszły sezon będzie czwartym sezonem, w którym nasza seniorska drużyna będzie występować na poziomie klasy Okręgowej.

Seniorzy (trener: T. Gralak):

PIAST Człuchów - GTS 5:2 (2:0) Bramki: D. Wdowczyk, J. Janikiewicz.

GTS - LEŚNIK Cewice 1:1 (0:0) Bramka: Piotr Szczegielniak.

Junior C: GTS - KS Damnica 4:2. Trener T. Gralak.

Junior D: GTS - BYKI Słupsk 1:9 (1:2) Bramka: Filip Gellert. Trener Jakub Gralak

Dofinansowano ze środków Gminy Czarna Dąbrówka. www.czarnadabrowka.pl

Czytaj Więcej>>