Czytaj więcej: Spis rolny zakończony!

Informujemy, że na terenie gminy Czarna Dąbrówka zakończono Powszechny Spis Rolny. Spis Rolny trwał od 1.09.2020 r. do 30.11.2020 r. Spisano 404 gospodarstwa indywidualne z terenu gminy, co stanowi 100% gospodarstw podlegających Powszechnemu Spisowi Rolnemu.

 

Czytaj więcej: Uwaga! Loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Rolniku... już tylko do niedzieli można zgłosić się do udziału w Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020, więc to dobry moment, aby przypomnieć o tym rolnikom.

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

ROLNIKU!!! do końca spisu pozostało niewiele ponad 2 tygodnie. Warto zrobić to teraz, i nie odkładać tego na ostatnią chwilę! Od szybkości zakończenia spisu zależą też nagrody które można zdobyć w poszczególnych konkursach.

 

Czytaj więcej: Informacja o konkursach w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Pierwszy konkurs (organizowany przez Główny Urząd Statystyczny) skierowany jest do nauczycieli uczących w klasach VI – VIII szkoły podstawowej oraz nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

Rolniku…. pozostał już niespełna miesiąc na dokonanie obowiązkowego spisu rolnego. Nie czekaj do ostatniej chwili i spełnij swój obowiązek już teraz. Dokonać spisu można przez internet, telefonicznie lub u rachmistrza.

 

Czytaj więcej: Rolniku, weź udział w konkursie - „Kto pierwszy, ten lepszy”

Do końca Powszechnego Spisu Rolnego 2020 pozostał jeszcze miesiąc, ale nie warto zwlekać tak długo. Dlaczego? Bo „Kto pierwszy, ten lepszy”! To nasz kolejny konkurs, w którym rolnicy dzięki nie odkładaniu obowiązku na później mogą coś wygrać!

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

Przypominamy, że do 30 listopada w całym kraju prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy. Od 10 października rachmistrzowie mogą prowadzić spis w formie wywiadów bezpośrednich.

 

Czytaj więcej: Konkurs promujący Powszechny Spis Rolny 2020

Urząd Statyczny Gdańsku w ramach promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020 zorganizował konkurs, który będzie trwał do 23.10.2020 roku na antenie radia Plus. Jest to konkurs radiowy z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym, uczestnicy mają możliwość na antenie Radia Plus sprawdzić swoją wiedzę z zakresu spisu.

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

1 września 2020 roku ruszył spis rolny. Jego wyniki są jedynym źródłem pozwalającym dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo, a zebrane dane posłużą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych. Dlatego udział w spisie oraz udzielenie dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi jest w najlepszym interesie samych rolników.

 

Czytaj więcej: Powszechny Spis Rolny 2020

Od 1 września do 30 listopada 2020 na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa badanie - Powszechny Spis Rolny 2020. Spisy rolne dostarczają kluczowych danych, w oparciu o które prowadzone są analizy zmian, jakie zaszły w rolnictwie na przestrzeni lat.