s_800_550_16777215_01_cache_klixok2watermark_c851ad6b5f5e8af6449374edd6165dba.png

W związku ze wzrostem zakażeń wirusem SARS-CoV-2, zwanym COVID-19 na terenie powiatu bytowskiego oraz strategicznych decyzji rządu informuje się, że od dnia 12 października 2020 r. do odwołania, wprowadza się zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce.

Czasowe zmiany w funkcjonowaniu urzędu, polegają na wykonywaniu zadań przez urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Obsługa interesantów odbywać się będzie telefonicznie oraz korespondencyjnie – za pomocą poczty tradycyjnej oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej, a także za pomocą systemu ePUAP.

Z pracownikami urzędu można skontaktować się dzwoniąc pod numer:  59 821 26 43 oraz 59 821 26 47 (centrala);

lub za pomocą poczty elektronicznej, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostęp do budynku Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce możliwy będzie wyłącznie  w przypadku załatwienia spraw pilnych i wymagających bezpośredniego kontaktu, po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty.

Ponadto przed wejściem do urzędu zostanie zamontowana skrzynka na korespondencję, do której będzie można wrzucać wnioski/pisma kierowane do urzędu oraz do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Planując załatwienie spraw w urzędzie należy również pamiętać, że korespondencja podlega niezbędnej kwarantannie.

W celu uzyskania informacji jak załatwić sprawę rekomendowany jest kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

.

Przypominamy także, iż w przypadku zaobserwowania u siebie bądź swoich bliskim objawów takich jak gorączka, kaszel i problemy z oddychaniem, należy bezzwłocznie telefonicznie powiadomić bytowską stację sanitarno-epidemiologiczną tel. 736 333 550    lub w przypadku nasilonych objawów zadzwonić pod numer alarmowy 112.

-