s_800_550_16777215_01_cache_klixok2watermark_5c94999fdfc0c821034610a8e80b3ca6.jpg

Szanowni Państwo, w związku z prowadzeniem prac nad opracowywaniem dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Czarna Dąbrówka na lata 2023 - 2030 zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Ma ona na celu zebranie Państwa opinii na temat sytuacji społecznej i gospodarczej, potrzeb i kierunków rozwoju naszej gminy oraz jej mocnych i słabych stron. Państwa opinia jest niezwykle istotna z punktu widzenia skuteczności planowanych celów rozwojowych.

Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia planowane do realizacji na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu. Chcielibyśmy, aby dokument pn. Strategia Rozwoju Gminy Czarna Dąbrówka na lata 2023 - 2030 był naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele były systematycznie i skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

Kwestionariusz ankiety mogą Państwo wypełniać do dnia 22 grudnia 2021 roku. (wydłużyliśmy termin). Ankieta ta jest w pełni dobrowolna i anonimowa.

Ankietę uzupełnić można w wersji:

Wypełnioną ankietę można składać w wersji papierowej w sekretariacie w Urzędzie Gminy Czarna Dąbrówka lub przesłać w formie skanu lub zdjęcia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

-