Czytaj więcej: NAJWYŻSZA WARTOŚĆ – RODZINA!!!

Dnia 30.06.2019r. w Kłosach odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i ich dzieci pod hasłem "Najwyższa wartość rodzina". Dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach. Były to zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, polewanie wodą, malowanie twarzy, spotkanie z policjantem, przejażdżki wozem strażackim.

 

Czytaj więcej: Remont mostu w Kłosach

W sołectwie KŁosy wyremontowany został most, który został jesienią bezmyślnie uszkodzony. Walec drogowy, wykonujący prace na drodze leśnej przejechał przez most o znacznie zaniżonej ładowności. Postępowanie przed Policją nie przyniosło efektu ze względu na brak świadków i nieustalenie sprawcy.

 

Czytaj więcej: Impreza Dożynkowa w Kłosach

Dnia 1 września 2018 r. w Kłosach odbyła się coroczna Impreza Dożynkowa zorganizowana przez Sołtysa i Radę Sołecką Kłosów. Impreza jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców wsi i okolic.

 

Czytaj więcej: Remont drogi w sołectwie Kłosy

Zakład Gospodarki Komunalnej wykonał ułożenie  drogi z płyt budowlanych na odcinku ok 300 mb w Kłosach Dolnych. Płyty zostały pozyskane z rozbiórki drogi na ul. Ogrodowej  w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Remont drogi w kłosach

Zakład Komunalny zakończył prace przy remoncie drogi w sołectwie Kłosy w kierunku P. Czaja i P. Labuda. Na odcinku 500mb sprofilowano drogę, ułożono warstwę osączającą  żwirową, ułożono warstwę gruzobetonu, całość uwałowano.

 

Czytaj więcej: Remont drogi w sołectwie Kłosy

Zakład Gospodarki komunalnej wykonał remont drogi w sołectwie Kłosy. Na długości 150 m wykonano prace  związane z poszerzeniem koryta drogi, uprofilowaniem, wykonaniem koryta, ułożeniem warstwy podłoża żwirowego, ułożenie płyty "Jumbo", ułożenie poboczy z gruzobetonu.