Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

8 września 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka, w których uczestniczyło 25 wędkarzy z całego rejonu. Organizatorem zawodów było koło PZW Lipień w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowo-Muchowe „PSTRĄG 2019”

Dnia 25 sierpnia 2019 roku na rzece Łupawa odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowo-Muchowe o Puchar Prezesa Koła PZW Lipień „PSTRĄG 2019”. Zawody odbywały się w Kategorii „Senior”, w których uczestniczyło 18 wędkarzy z całego rejonu.

 

Czytaj więcej: Piątek na sportowo

Podczas pierwszego dnia Jarmarku Pomorskiego mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu zawodach sportowych, m.in. biegi przełajowe, młodzieżowe na dystansach od 100 do 1200 m. Ponadto odbył się turniej piłki nożnej Juniorów oraz triobasket.

 

Czytaj więcej: I Wirtualny Bieg Pamięci Powstańców Warszawskich

W dniu 01 sierpnia 2019 r. z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na Stadionie przy Słupskiej spotkała się 16-osobowa grupa osób, które upamiętniły tę rocznicę poprzez przebiegnięcie symbolicznego dystansu 1944 m.

 

Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Dnia 14 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych - Junior i Senior, w których uczestniczyło 17 wędkarzy z całego rejonu.

 

Czytaj więcej: Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe

Dnia 6 i 7 lipca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Otwarte Nocne Towarzyskie Zawody Gruntowe. W zawodach mimo niesprzyjającej pogody uczestniczyło aż 27 wędkarzy całego rejonu. Zwycięzcą zawodów w kategorii "Senior" został Piotr Ulaszewski.

 

Czytaj więcej: Turniej GTS Junior CUP 2019

29 czerwca (sobota) do rywalizacji przystąpili chłopcy i dziewczęta z roczników 2009/10. Po zaciętych meczach, w których nie brakowało bramek, emocji oraz piłkarskiej radości. Najlepsi okazali się podopieczni Jolanty i Zbigniewa Karskich BYKI Słupsk.

 

Czytaj więcej: XXII Edycja Biegowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki zakończona

18 czerwca w sali widowiskowej GCKiB Czarna Dąbrówka odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki w biegach przełajowych, sezonu 2018/19. Do GCKiB przybyło ponad 150 osób w tym biegaczki i biegacze, którzy zajęli pierwsze 6 miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz nauczyciele, opiekunowie i trenerzy.