73631938fb84a39b03ad40878a5ab794.jpg

W piątek 25 października na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się pierwsze biegi przełajowe. Tym samym rozpoczęła się XXIII edycja przełajowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/2020. Na starcie stanęło łącznie 184 biegaczek i biegaczy. 

Pogoda sprzyjała co spowodowało, że zmagania biegaczy obserwowało liczne grono kibiców. Byli oni świadkami bardzo zaciętych pojedynków szczególnie w najmłodszych kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach najlepsi byli :

I. Rocznik 2014 i młodsi  – Dziewczęta  ,  dystans   100 m

Miejsce

      Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

  Nazwa Klubu

        1

Nadia Strojk

SP Cz. Dąbrówka

              -

        2

Dominika Goliszek

SP Jasień

              -

        3   

Michalina Malek

SP Jasień

              -

        4

Liliana Stricker

SP Rokity

              -

        5

Magdalena Kuś

SP Cz. Dąbrówka

              -

        6

Emilia Soroka

SP Cz. Dąbrówka

              -

                                             

II. Rocznik 2014 i młodsi   -   Chłopcy, dystans  100 m

 Miejsce

        Imię i Nazwisko

  Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Maciej Klajna

SP Cz. Dąbrówka

               -

        2

Wojciech Marcinkowski

SP Nożyno

               -

        3

Jan Stenka

SP Cz. Dąbrówka

               -

        4

Piotr Grota

SP Cz. Dąbrówka

               -

        5

Kacper Marciński

SP Jasień

               -

        6

Gabriel Labuda

SP Cz. Dąbrówka

               -

 

III.   Rocznik   2013 -   Dziewczęta , dystans   300  m

 

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

   Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Emilia Lepińska

SP Rokity

              -

        2

Milena Stenka

SP Rokity

              -

        3

Nikola Stenka

SP Jasień

              -

        4

Hanna Piwka

SP Cz. Dąbrówka

              -

        5

Nadia Szuta

SP Jasień

              -

        6

Emilia Płotka

SP Cz. Dąbrówka

             -

 

IV. Rocznik 2013  -  Chłopcy, dystans  300 m

  Miejsce

          Imię i Nazwisko

     Nazwa Szkoły

   Nazwa Klubu

        1

Kacper Klejna

SP Cz. Dąbrówka

              -

        2

Jakub Jastrzębski

SP Cz. Dąbrówka

              -

        3

Gracjan Malek

SP Cz. Dąbrówka

              -

        4

Gabriel Jereczek

SP Rokity

              -

        5

Bartłomiej Lis

SP Cz. Dąbrówka

              -

        6

Arkadiusz Łabacki

SP Cz. Dąbrówka

              -

 

V. Rocznik 2012   -   Dziewczęta, dystans  400 m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

    Nazwa  Klubu

         1

Aleksandra Żwirek

SP Cz. Dąbrówka

                -

         2

Martyna Szyca

SP Cz. Dąbrówka

                -

         3

Anna Stencel

SP Cz. Dąbrówka 

                -

         4

Paulina Labuda

SP Cz. Dąbrówka

                -

         5

Kinga Olenderek

SP Cz. Dąbrówka

                -

         6

Amelia Wenta

SP Cz. Dąbrówka

                -

 

VI. Rocznik 2012  -   Chłopcy, dystans  400 m

  Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

       Nazwa Klubu

         1

Oskar Klejna

SP Rokity

                -

         2

Antoni Stenka

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Tymoteusz Stricker

SP Rokity

                -

         4

Marcel Farat

SP Rokity

                -

         5

Jakub Stenka

SP Cz. Dąbrówka

                -

         6

Adrian Wojniak

SP Jasień

                -

 

VII.   Rocznik   2011  -   Dziewczęta, dystans  500 m

   Miejsce

           Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

       Nazwa Klubu

         1

Amelia Tusk

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         2

Helena Labuda

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         3

Patrycja Miszk

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         4

Anna Gostomska

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         5

Aleksandra  Klejna

SP Cz. Dąbrówka

                 -

         6

Agata Kuś

SP Cz. Dąbrówka

                  -

 

VIII.   Rocznik   2011   -   Chłopcy, dystans   500 m

  Miejsce

        Imię i Nazwisko

          Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Adam Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

        2

Damian Zander

SP Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

        3

Maksymilian Cyman

SP Rokity

              -

        4

Błażej Choszcz

SP Rokity

              -

        5

Paweł Strojk

SP Cz. Dąbrówka

              -

        6

Jakub Pioch

SP Rokity

              -

   

IX. Rocznik 2010   -   Dziewczęta, dystans   500 m

   Miejsce

        Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

       1

Marta Szczypior

SP Cz. Dąbrówka

                -

       2

Aleksandra Głodowska

SP Jasień

                -

       3

Karolina Cierzan

SP Jasień

                -

       4

Oliwia Bronk

SP Nożyno

                -

       5

Natalia Woźniak

SP Rokity

                -

       6

Nikola Bojanowska

SP Rokity

                -

 

X. Rocznik 2010   -   Chłopcy, dystans   1000 m

  Miejsce

          Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Paweł Lis

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        2

Marcin Chomacki

SP Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

        3

Bartłomiej Choszcz

SP Rokity

 -

        4

Adam Goliszek

SP Jasień

               -

        5

Jakub Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

        6

Wojciech Mierzyński

SP Cz. Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

 

XI. Rocznik 2009  -   Dziewczęta , dystans   1000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Nazwa  Szkoły

         Nazwa Klubu

        1

Dominika Krzewińska

SP Nożyno

                -

        2

Paulina Goliszek

SP Jasień

                -

        3

Alicja Kossak

SP Cz. Dąbrówka

                -

        4

Maja Zelewska

SP Jasień

                -

         5

Izabela Ostrowska

SP Jasień

                 -

         6

Lena Smentoch

SP Rokity

                  -

 

XII. Rocznik 2009  -  Chłopcy, dystans   1000 m.

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

        Nazwa  Szkoły

        Nazwa Klubu

         1

Filip Gellert

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         2

Paweł Labuda

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Adam Zganiacz

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         4

Mateusz Mallek

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

         5

Gracjan Maciaszek

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         6

Przemek Witka

SP Rokity

GTS Cz. Dabrówka

 

XIII.   Rocznik  2008  -   Dziewczęta, dystans  1000 m

   Miejsce

         Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

          Nazwa Klubu

        1

Dorota Lis

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        2

Zuzanna Malek

SP Rokity

                 -

        3

Weronika Driwa

SP Rokity

                 -

        4

Magdalena Mielewczyk

SP Rokity

                 -

        5

Kinga Zielonka

SP Nożyno

                  -

        6

Nikola Głąb

SP Cz. Dąbrówka

                 -

 

XIV.  Rocznik  2008  -  Chłopcy, dystans  1000 m

   Miejsce

           Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

          Nazwa Klubu

        1

Kryspin Garski

SP 2 Bytów

                  -

        2

Dersu Korycik

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

        3

Dawid Stenka

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

        4

Dominik Wenta

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

        5

Jakub Ciepiela

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

        6

Maciej Sywanycz

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

 

XV.  Rocznik   2007  -  Dziewczęta, dystans   1000 m

   Miejsce

            Imię i Nazwisko

         Nazwa  Szkoły

          Nazwa Klubu

         1

Marcelina Wenta

SP Rokity

                   -

         2

Agnieszka Korycik

SP Jasień

                   -

         3

Agnieszka Czuba

SP Jasień

                   -

         4

Bożena Derewenko

SP Rokity

                 -

         5

Agata Haponiuk

SP Cz. Dąbrówka

                  -

         6

Kalina Cheba

SP Cz. Dąbrówka

                  -

 

XVI. Rocznik 2007  -  Chłopcy, dystans  1000 m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

         1

Bartłomiej Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         2

Tomasz Dróżdż

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         3

Gracjan Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         4

Krzysztof Mielewczyk

SP Rokity

                 -

         5

Marcin Klassa

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

         6

Jakub Walczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

 

XVII.   Rocznik  2006   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

        Nazwa Szkoły

         Nazwa Klubu

        1

Dominik Klajna

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

        2

Tomasz Gruchała

SP Rokity

                 -

        3

Dominik Kwiecień

SP Jasień

                 -

        4

Wiktor Kozłowski

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        5

Szymon Puzdrowski

SP Rokity

                 -

        6

Karol Kłopotek

SP Rokity

                 -

 

XVIII.   Rocznik 2006   -   Chłopcy, dystans   1000 m

   Miejsce

            Imię i Nazwisko

         Nazwa Szkoły

           Nazwa  Klubu

        1

Roksana Labuda

 SP Cz. Dąbrówka    

                 -

        2

Martyna Malek

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        3

Wiktoria Syldatk

SP Cz. Dąbrówka

                 -

        4

Julia Klassa

SP Cz. Dąbrówka

 

 

XIX.   Rocznik   2005   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

  Miejsce

           Imię i Nazwisko

       Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

       1

Weronika Anna Brzeska

SP Rokity

                  -

       2

Dagmara Hebel

SP Cz. Dąbrówka

                 -

       3

Martyna Lepińska

SP Rokity

                 -

       4

Kamila Kamińska

SP Jasień

                 -

 

XX.   Rocznik   2005   -   Chłopcy, dystans   1000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Nazwa Szkoły

        Nazwa Klubu

        1

Dominik Butowski

SP Cz. Dąbrówka

Olimpijczyk Kwakowo

        2

Maciej Szymlek

SP Nożyno

                  -

        3

Oskar Złoch

SP Cz. Dąbrówka

                   -

        4

Maciej Wenta

SP Jasień

                   -

 

XXI. Bieg Główny -   Kobiety  -  dystans 6000  m

   Miejsce

             Imię i Nazwisko

      Miejscowość

        Nazwa Klubu

        1

Joanna Garska

 Bytów

KB Świat Płytek

        2

Julia Lademann

Kleszczyniec

                 -

        3

Jolanta Szczerba

Rokity

                 -

        4

Dorota Finster Dziadek

Rokity

                 -

 

XXII.    Bieg Główny   -   Mężczyźni   -   dystans   6000 m

   Miejsce

          Imię i Nazwisko

       Miejscowość

        Nazwa Klubu

         1

Kryspin Garski

Bytów

KB Świat Płytek

         2

Mateusz Grochowski

Bytów

KB Świat Płytek

         3

Sebastian Bartelik

Mydlita

                  -

         4

Jan Klasa

Nożyno

                  -

Opr.  Tadeusz Gralak

Czytaj więcej>>