7775f825c18352c43d0ff87d2e1ee47e.jpg

W ostatni weekend drużyny GTS GR Bieliński Cz. Dąbrówka mogą uznać za udany. W sobotę drużyna seniorów grająca w klasie A rozegrała ważny mecz na wyjeździe z Czarnymi Czarne. Oba zespoły liczą się w walce o awans do piątej ligi.

Zespół trenera T. Gralaka jechał do Czarnego z nastawieniem, aby nie przegrać meczu   co pozwoliło by utrzymać 5 punktową przewagę nad gospodarzami. Przy wsparciu licznej grupy kibiców z Cz. Dąbrówki cel został osiągnięty i mecz zakończył się remisem 0:0. Z przebiegu gry wynik adekwatny do tego co działo się na boisku. W grze GTS-u widoczna jest nerwowość spowodowana ogromną szansą awansu do klasy okręgowej. W meczu oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie bramki szczególnie w końcówce meczu. W 88 min. w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy zwycięsko wyszedł bramkarz GTS Leszek Białek, popisując się fenomenalną obroną. W doliczonym czasie gry znakomitej sytuacji nie wykorzystał Dawid Wdowczyk, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza.

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki. Za tydzień w sobotę 8 czerwca o godz.18.00 drużyna GTS na swoim boisku zagra z Pogonią II Lębork a za dwa tygodnie zagra na wyjeździe ze Spartą Konarzyny. Zespół z Czarnej Dąbrówki do awansu potrzebuje jednego zwycięstwa.

 

GTS GR Bieliński Cz. Dąbrówka    -    Czarni Czarne      0:0

Skład GTS : Leszek Białek – Damian Zblewski (55 min. Maciej Finster), Oskar Cierzan, Grzegorz Lejk (c), Michał Biernat, Paweł Duszkiewicz, Mateusz Ostrowski,

Patryk Wolski, Dawid Wdowczyk, Adam Osowski, Patryk Ostrowski (46 min. Jędrzej Narloch). Na ławce: Bartłomiej Trawicki, Kamil Malek.

 

W niedzielę 2 czerwca na boisku Orlik w Cz. Dąbrówce swój ostatni turniej ligowy rozegrali juniorzy E2. Podopieczni trenera Jakuba Gralaka spisali się bardzo dobrze wygrywając turniej. Zwycięstwo pozwoliło zakończyć rozgrywki na drugim miejscu. Zwycięzcami ligi zostali piłkarze Gryfa Słupsk.

Wyniki drużyny GTS :

GTS GR Bieliński      :      STAL Jezierzyce       1:1 (1:0)

Bramka dla GTS : Maciej Gruchała

 

GTS GR Bieliński      :      DWUMIASTO Ustka    2:1 (1:0)

Bramki dla GTS : Maciej Gruchała x 2

 

GTS GR Bieliński       :     GRYF Słupsk                 2:2 (2:1)

Bramki dla GTS : Filip Gellert, Maciej Gruchała

Skład drużyny GTS : Robert Dróżdż – Mateusz Mallek,  Adam Zganiacz,  Nikodem Malek, Przemek Witka, Filip Gellert,  Maciej Gruchała, Gracjan Maciaszek, Jakub Jakubowski, Paweł Labuda, Igor Konkel, Edmund Zejer.

 

W niedzielę o godzinie 15.00 na boisku w Cz. Dąbrówce swój mecz ligowy rozegrali juniorzy D2. Podopieczni trenera T. Gralaka gościli zespół Sparty Konarzyny. Zespół gospodarzy rozegrał dobre spotkanie pokonując gości 3:1 (1:1).

GTS GR Bieliński       :     SPARTA Konarzyny     3:1 (1:1)

Bramki dla GTS :  Dawid Stenka, Bartłomiej Galus, Hubert Witka.

Skład GTS : Gracjan Galus – Jakub Ciepiela, Tomasz Dróżdż, Marcin Klassa, Dominik Lis, Dominik Wenta, Hubert Witka, Dawid Stenka, Bartłomiej Galus. Na zmiany wchodzili: Maciej Sywanycz, Jakub Walczyk, Konrad Denka, Jakub Chadacz.

Opracował: T. Gralak

Czytaj Więcej>>