s_800_532_16777215_01_cache_klixok2watermark_c4f055fef98afc12670b8ad846d0059a.jpg

W środę 7 listopada na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się kolejne biegi przełajowe. To już trzecie biegi XXII edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2018/19.

Dopisała pogoda i biegacze, którzy w liczbie 206 zawodników wystartowali do biegów na dystansach od 100 do 6000 m. W większości przypadków liczne grono kibiców emocjonowało się zaciętą rywalizacją szczególnie w końcówkach biegów.

W poszczególnych kategoriach zwyciężali :

 

I. Kategoria – rocznik 2013 i młodsi, dystans 100 m.

 

Miejsce

 Imię i Nazwisko

         Szkoła

    Klub sportowy

   1

Emilia Lepińska

 SP Rokity

             -

   2

Amelia Miszk

 SP Czarna Dąbrówka

             -

   3

Milena Stenka

 SP Rokity

             -

 

 

   1

Kacper Klejna

 SP Czarna Dąbrówka

             -

   2

Jakub Lewandowski

 SP Czarna Dąbrówka

             -

   3

Igor Kobiela

 SP Rokity

             -

 

II. Kategoria – rocznik 2012, dystans 300 m.

 

   1

Aleksandra Żwirek

 SP Czarna Dąbrówka

              -

   2

Anna Stencel

 SP Czarna Dąbrówka

              -

   3

Martyna Szyca

 SP Czarna Dąbrówka

              -

 

 

   1

Gracjan Kaczyński

 SP Czarna Dąbrówka

              -

   2

Oskar Klejna

 SP Rokity

              -

   3

Antoni Stenka

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

 

III. Kategoria – rocznik 2011, dystans 400 m.

 

   1

Amelia Tusk

 SP Czarna Dąbrówka

              -

   2

Helena Labuda

 SP Czarna Dąbrówka

              -

   3

Patrycja Miszk

 SP Czarna Dąbrówka

              -

 

 

   1

Adam Jakubowski

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Damian Zander

 SP Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

   3

Fabian Farat

 SP Rokity

              -

 

IV. Kategoria – rocznik 2010, dystans 500 m.

 

   1

Marta Szczypior

 SP Czarna Dąbrówka

              -

   2

Karolina Cierzan

 SP Jasień

              -

   3

Natalia Woźniak

 SP Rokity

              -

 

 

   1

Paweł Lis

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Bartłomiej Choszcz

 SP Rokity

              -

   3

Marcin Chomacki

 SP Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

 

V. Kategoria – rocznik 2009, dystans 500 i 1000 m.

 

   1

Alicja Kossak

 SP Czarna Dąbrówka

                -

   2

Lena Smentoch

 SP Rokity

                -

   3

Maja Zelewska

 SP Jasień

                -

 

 

   1

Paweł Labuda

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Mateusz Mallek

 SP Jasień

 GTS Cz. Dąbrówka

   3

Filip Gellert

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

 

VI. Kategoria – rocznik, 2008, dystans 1000 m

 

   1

Dorota Lis

 SP Czarna Dąbrówka

                -

   2

Zuzanna Malek

 SP Rokity

                -

   3

Weronika Driwa

 SP Rokity

                -

 

 

   1

Dawid Stenka

 SP Rokity

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Tomasz Marciniak

 SP Rokity

                -

   3

Jakub Ciepiela

 SP Jasień

 GTS Cz. Dąbrówka

 

VII. Kategoria – rocznik 2007, dystans 1000 m

 

   1

Marcelina Wenta

 SP Rokity

                -

   2

Nikola Biernat

 SP Rokity

                -

   3

Bożena Derewenko

 SP Rokity

                -

 

 

   1

Bartłomiej Galus

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Tomasz Dróżdż

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   3

Gracjan Galus

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

VIII. Kategoria – rocznik 2006, dystans 1000 m.

 

   1

Roksana Labuda

 SP Czarna Dąbrówka

                -

   2

Antonina Wiszowata

 SP Nożyno

                -

   3

 

Martyna Malek

 SP Czarna Dąbrówka

                -

 

 

   1

Dominik Klajna

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Wiktor Buczyński

 SP Nożyno

                -

   3

Wiktor Kozłowski

 SP Czarna Dąbrówka

                -

 

IX. Kategoria – rocznik 2005, dystans 1000 m.

 

   1

Monika Stenka

 SP Rokity

                -

   2

Martyna Driwa

 SP Rokity

                -

   3

Dagmara Hebel

 SP Czarna Dąbrówka

                -

 

 

   1

Mateusz Malek

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   2

Konrad Mański

 SP Jasień

                -

   3

Jakub Wenta

 SP Czarna Dabrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

 

X. Kategoria – rocznik 2004, dystans 1000 m.

 

   1

Weronika Dawidowska

 SP Linia

                -

   2

Aleksandra Gańska

 SP Linia

                -

   3

Klaudia Młyńska

 SP Linia

                -

 

 

   1

Kamil Szturo

 SP Rokity

                -

   2

Wojciech Wdowczyk

 SP Czarna Dąbrówka

 GTS Cz. Dąbrówka

   3

Wojciech Gorzelak

 SP Nożyno

 GTS Cz. Dąbrówka

 

XI. Kategoria – rocznik 2003, dystans 1000 m.

 

   1

Klaudia Mańska

Gimnazjum nr 2 Bytów

                 -

   2

Katarzyna Cywińska

 SP Nożyno

                 -

   3

Patrycja Simlat

 SP Nożyno

                 -

 

 

   1

Andrzej Klejna

 SP Rokity

                 -

   2

Maciej Brzeski

 SP Rokity

                 -

   3

Karol Kropidłowski

 SP Rokity

                -

 

XII. Kategoria – Bieg Główny, dystans 6000 m.

 

   1

Jolanta Szczerba

 Rokity

                 -

   2

Dorota Finster Dziadek

 Rokity

                 -

   3

Weronika Grabińska

 Nożyno

                 -

 

 

   1

Grzegorz Ebel

 Nożynko

                 -

   2

Piotr Majewski

 Nożynko

 WKS Nożyno

   3

Emilian Czarnowski

 Kozin

 WKS Nożyno

 

Opracował : Tadeusz Gralak