s_800_532_16777215_01_cache_klixok2watermark_2d8d4195d3ec14a0b989f489a6b9d96d.jpg

W dniu 18 października na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się drugie biegi przełajowe XXII Edycji Grand Prix. Dopisała pogoda co spowodowało, że na starcie stanęło  194 zawodniczek i zawodników.

Liczne grono kibiców obserwowało bardzo ciekawe pojedynki we wszystkich 24biegach na dystansach od 100 do 6000 m

 W poszczególnych kategoriach zwyciężali :

I. Kategoria ,rocznik 2013 – dystans 100 m.

  1. Emilia Lepińska - SP Rokity
  2. Amelia Miszk - SP Czarna Dąbrówka
  3. Nadia Szuta -  SP Jasień

 

  1. Kacper Klejna - SP Czarna Dąbrówka
  2. Jakub Lewandowski - SP Czarna Dąbrówka
  3. Igor Kobiela - SP Rokity

 

II. Kategoria, rocznik 2012 – dystans 300 m.

  1. Aleksandra Żwirek -  SP Czarna Dąbrówka
  2. Martyna Szyca - SP Czarna Dąbrówka
  3. Anna Stencel - SP Czarna Dąbrówka

 

  1. Gracjan Kaczyński - SP Czarna Dąbrówka
  2. Antoni Stenka - SP Czarna Dąbrówka (Klub GTS Cz. Dąbrówka)
  3. Oskar Klejna - SP Rokity

 

III. Kategoria, rocznik 2011 – dystans 400 m.

  1. Emilia Stefanowska - SP Rokity
  2. Amelia Tusk - SP Czarna Dąbrówka
  3. Helena Labuda -    SP Czarna Dąbrówka

 

  1. Adam Jakubowski - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  2. Damian Zander - SP Nożyno (GTS)
  3. Bartek Hinca - SP Rokity

 

IV. Kategoria, rocznik 2010 – dystans 500 m.

  1. Karolina Cierzan - SP Jasień
  2. Marta Szczypior - SP Czarna Dąbrówka
  3. Martyna Klejna - SP Czarna Dąbrówka

 

  1. Paweł Lis - SP Czarna Dąbrówka ( GTS)
  2. Marcin Chomacki - SP Nożyno (GTS)
  3. Bartłomiej Choszcz - SP Rokity

 

V. Kategoria, rocznik 2009 – dystans 500 m i 1000 m.

  1. Lena Smentoch - SP Rokity
  2. Dominika Krzeińska - SP Nożyno
  3. Alicja Kossak - SP Czarna Dąbrówka

 

  1. Paweł Labuda - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  2. Maciej Gruchała - SP Rokity (GTS)
  3. Filip Gellert - SP Czarna Dąbrówka (GTS)

 

VI. Kategoria, rocznik 2008 – dystans 1000 m.

  1. Dorota Lis - SP Czarna Dąbrówka
  2. Zuzanna Malek - SP Rokity
  3. Weronika Driwa - SP Rokity

 

  1. Dominik Wenta - SP Czarna Dąbrówka  (GTS)
  2. Dawid Stenka - SP Rokity (GTS)
  3. Tomasz Marciniak - SP Rokity

 

VII. Kategoria , rocznik 2007 – dystans 1000 m.

  1. Marcelina Wenta - SP Rokity
  2. Nikola Berent - SP Rokity
  3. Julia Gorzelak - SP Nożyno

 

  1. Tomasz Dróżdż - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  2. Bartłomiej Galus - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  3. Gracjan Galus - SP Czarna Dąbrówka (GTS)

 

VIII. Kategoria, rocznik 2006  - dystans 1000 m.

  1. Roksana Labuda - SP Czarna Dąbrówka
  2. Martyna Malek - SP Czarna Dąbrówka
  3. Weronika Brzeska - SP Rokity

 

  1. Dominik Klajna - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  2. Tomasz Gruchała - SP Rokity
  3. Wiktor Buczyński - SP Nożyno

 

IX. Kategoria, rocznik 2005 – dystans 1000 m.

  1. Dagmara Hebel - SP Czarna Dąbrówka
  2. Martyna Driwa - SP Rokity
  3. Monika Stenka - SP Rokity

 

  1. Dominik Butowski - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  2. Mateusz Malek - SP Czarna Dąbrówka (GTS)
  3. Jakub Lis -      SP Rokity (GTS)

 

X. Kategoria, rocznik 2004 – dystans 1000 m.

  1. Monika Wolska - SP Rokity
  2. Agata Domaszk - SP Nożyno
  3. Wiktoria Mulik - SP Nożyno

 

  1. Daniel Gosz - SP Jasień (GTS)
  2. Kamil Szturo - SP Rokity
  3. Wojciech Gorzelak - SP Nożyno (GTS)

 

XI. Kategoria, rocznik 2003 - dystans 1000 m.

  1. Klaudia Mańska -     Gimnazjum nr 2 Bytów
  2. Katarzyna Cywińska - SP Nożyno
  3. Patrycja Simlat - SP Nożyno

 

  1. Andrzej Klejna - SP Rokity
  2. Maciej Brzeski - SP Rokity
  3. Jakub Tusk - SP Czarna Dąbrówka

 

XII. Kategoria – Bieg Główny – dystans 6000 m.

  1. Jolanta Szczerba - Rokity
  2. Dorota Finster Dziadek - Rokity
  3. Weronika Grabińska -     Nożyno

 

  1. Piotr Majewski - WKS Nożyno
  2. Emilian Czarnowski - WKS Nożyno
  3. Szymon Stolc - Czarna Dąbrówka.

Opracował : T. Gralak

Czytaj Więcej>>