s_800_532_16777215_01_cache_klixok2watermark_a9181b2efd08d6dcb8251ebc4e731a60.JPG

W czwartkowe popołudnie na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się pierwsze biegi przełajowe XXII edycji Grand Prix sezonu 2018/19. Dopisała pogoda co spowodowało, że na starcie zawodów stanęło 188 biegaczy.

Rywalizowano w 24 biegach na dystansach od 100 do 6000 m.

W poszczególnych biegach zwyciężali :

I. Kategoria – Rocznik 2013 - Dystans 100 m

  1. Emilia Lepińska – SP Rokity
  2. Nadia Szuta - SP Jasień
  3. Martyna Kropidłowska - SP Jasień

 

  1. Kacper Klejna - SP Cz. Dąbrówka
  2. Jakub Lewandowski - Mikorowo
  3. Igor Kobiela - SP Cz. Dąbrówka

 

II. Kategoria – Rocznik 2012 – dystans 300 m

  1. Aleksandra Żwirek - SP Cz. Dąbrówka
  2. Anna Stencel - SP Cz. Dąbrówka
  3. Martyna Szyca - SP Cz. Dąbrówka

 

  1. Gracjan Kaczyński - SP Cz. Dąbrówka
  2. Antoni Stenka - SP Cz. Dąbrówka ( klub GTS Cz. Dąbrówka)
  3. Adrian Wojniak - SP Jasień

 

III. Kategoria – Rocznik 2011 – Dystans 400 m

  1. Amelia Tusk - SP Cz. Dąbrówka
  2. Helena Labuda - SP Cz. Dąbrówka
  3. Emilia Stefanowska - SP Rokity

 

  1. Adam Jakubowski - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  2. Damian Zander - SP Nożyno (klub GTS)
  3. Kamil Szuta - SP Jasień

 

IV. Kategoria – Rocznik 2010 – Dystans 500 m

  1. Karolina Cierzan - SP Jasień
  2. Marta Szczypior - SP Cz. Dąbrówka
  3. Martyna Klejna - SP Cz. Dąbrówka

 

  1. Paweł Lis - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  2. Marcin Chomacki - SP Nożyno (klub GTS)
  3. Bartłomiej Cichosz - SP Rokity

 

V. Kategoria – Rocznik 2009 – Dystans 500 m i 1000 m

  1. Lena Smentoch - SP Rokity
  2. Maja Zelewska - SP Jasień
  3. Dominika Krzewińska - SP Nożyno

 

  1. Maciej Gruchała - SP Rokity (klub GTS)
  2. Paweł Labuda - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  3. Filip Gellert - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)

 

VI. Kategoria – Rocznik 2008 – Dystans 1000 m

  1. Paulina Lewandowska - SP Nożyno
  2. Dorota Lis - SP Cz. Dąbrówka
  3. Zuzanna Malek - SP Rokity

 

  1. Dominik Wenta - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  2. Patryk Zelewski - SP Jasień
  3. Tomasz Marciniak - SP Rokity

 

VII. Kategoria – Rocznik 2007 – Dystans 1000 m

  1. Marcelina Wenta - SP Rokity
  2. Nikola Biernat - SP Rokity
  3. Julia Gorzelak - SP Nożyno

 

  1. Bartłomiej Galus - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  2. Tomasz Dróżdż - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  3. Hubert Witka - SP Rokity (klub GTS)

 

VIII. Kategoria – Rocznik 2006 – Dystans 1000 m

  1. Roksana Labuda - SP Cz. Dąbrówka
  2. Martyna Malek - SP Cz. Dąbrówka
  3. Weronika Brzeska - SP Rokity

 

  1. Dominik Klajna - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  2. Wiktor Buczyński - SP Nożyno
  3. Karol Bulczak - SP Nożyno

 

IX. Kategoria – Rocznik 2005 – Dystans 1000 m

  1. Dagmara Hebel - SP Cz. Dąbrówka
  2. Weronika Brzeska - SP Rokity
  3. Martyna Driwa - SP Rokity

 

  1. Mateusz Malek - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)
  2. Konrad Mański - SP Jasień
  3. Jakub Wenta - SP Cz. Dąbrówka (klub GTS)

 

X. Kategoria – Rocznik 2004 – Dystans 1000 m

  1. Monika Wolska - SP Rokity
  2. Klaudia Wilma - SP Jasień
  3. Łucja Lademann - SP Cz. Dąbrówka

 

  1. Daniel Gosz - SP Jasień (klub GTS)
  2. Kamil Szturo - SP Rokity
  3. Wojciech Gorzelak - SP Nożyno (klub GTS)

 

XI. Kategoria – Rocznik 2003 – Dystans 1000 m

  1. Klaudia Mańska - Gimnazjum Nr. 2 Bytów
  2. Wiktoria Stolc - SP Rokity
  3. Aleksandra Szymańska - SP Rokity

 

  1. Maciej Brzeski - SP Rokity
  2. Andrzej Klejna - SP Rokity
  3. Dawid Dawidowski - SP Nożyno

 

XII. Kategoria Bieg Główny – Dystans 6000 m

  1. Jolanta Szczerba - Rokity
  2. Dorota Finster Dziadek – Rokity

 

  1. Damian Czarnowski - WKS Nożyno
  2. Emilian Czarnowski - WKS Nożyno
  3. Szymon Stolc - Cz. Dąbrówka

 

Drugie biegi odbędą się dnia 18 października (czwartek). Rozpoczęcie o godzinie 15.00 – tereny leśne przy obiekcie sportowo rekreacyjnym w Czarnej Dąbrówce.

Opracował : Tadeusz Gralak

Czytaj Więcej >>