Czytaj więcej: Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lipień 2019

Dnia 16 czerwca 2019 roku na jeziorze Kopieniec Duży odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lipeń. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach SENIOR i JUNIOR. Mimo deszczowej pogody w zawodach uczestniczyło 18 wędkarzy.

 

Czytaj więcej: Podsumowanie 6 edycji Kumulacji Aktywności

W piątek 14 czerwca w Szkole Podstawowej w Rokitach odbyło się uroczyste podsumowanie 6 edycji projektu Kumulacja Aktywności. W spotkaniu udział wzięła cała 24-osobowa grupa uczestników projektu wraz z rodzicami, Wójt Gminy Czarna Dąbrówka Jan Klasa, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rokitach Mariola Klasa oraz zaproszeni goście.

 

Czytaj więcej: Program

Miło nam poinformować, że klub „UKS GRYF Nożyno” znalazł się w gronie klubów, którym przyznano dofinasowanie z Rządowego Programu „Klub”. Ministerialne dofinansowanie trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych. W ramach programu otrzymamy 15 000 zł na rzecz naszego klubu. 

 

Czytaj więcej: Uczniowie z Rokit na Mitingu w Bydgoszczy

12 czerwca 2019 r. 50-osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rokitach wybrała się do Bydgoszczy kibicować najlepszym polskim i zagranicznym lekkoatletom podczas I Memoriału Ireny Szewińskiej.

 

Czytaj więcej: GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka w V Lidze

Ostatni weekend był bogaty w piłkarskie wydarzenia. Drużyna seniorów GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka w sobotnie popołudnie pokonała na swoim boisku 3:2 zespół Pogoni II Lębork .

 

Czytaj więcej: Emocjonujący i pracowity weekend drużyn GTS Czarna Dąbrówka

Ciekawie i pracowicie zapowiada się najbliższy weekend drużyn GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka.  Pierwsi sportowy weekend rozpocznie drużyna juniora C1 (rocznik2004/05/06). Podopieczni trenera Zbigniewa Cierzana już w piątek 7 czerwca zmierzą się na wyjeździe z drużyna U2 Bytów.

 

Czytaj więcej: Udany weekend drużyn GTS Czarna Dąbrówka

W ostatni weekend drużyny GTS GR Bieliński Cz. Dąbrówka mogą uznać za udany. W sobotę drużyna seniorów grająca w klasie A rozegrała ważny mecz na wyjeździe z Czarnymi Czarne. Oba zespoły liczą się w walce o awans do piątej ligi.

 

Czytaj więcej: Spławikowa Spartakiada Młodzieży z okazji Dnia Dziecka

W dniu 01 czerwca 2019 roku z okazji Dnia Dziecka na jeziorze Wiejskim w Czarnej Dąbrówce odbyła się Spławikowa Spartakiada Młodzieży. W zawodach uczestniczyło 29 dzieci z całego naszego rejonu.