Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Mężczyzn

W sobotę 8 grudnia 2019 roku po raz trzeci w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej.

 

Czytaj więcej: XIX Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy 2019 w Jarosławcu

7 grudnia 2019 roku w Jarosławcu rozegrano XIX Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy na 10 km. Ponad 250 biegaczek i biegaczy zmagało się z trudną trasą, wiejącym wiatrem potęgującym zimnem.

 

Czytaj więcej: Trzecie biegi przełajowe XXIII edycji Grand Prix za nami

W sobotę 30 listopada na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się trzecie biegi przełajowe. Biegi rozegrane zostały w ramach XXIII edycja przełajowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/2020.

 

Czytaj więcej: III Biegi Przełajowe XIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka zaprasza na III Biegi Przełajowe XIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki, które odbędą się 30 listopada 2019 roku o godzinie 11.00 na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Sołecki Turniej Piłki Siatkowej

W niedzielne popołudnie 24 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrany został turniej piłki siatkowej, w którym zgodnie z regulaminem udział mogli wziąć mieszkańcy gminy Czarna Dąbrówka dobierający się w drużyny składające się z mieszkańców poszczególnych sołectw.

 

Czytaj więcej: II Biegi XXIII Edycji Przełajowego Grand Prix

W sobotę 16 listopada na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce  rozegrane zostały drugie biegi przełajowe. Zawody biegowe rozgrywane są w ramach XXIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/19.

 

Czytaj więcej: Sołecki Turniej Piłki Siatkowej

Zapraszamy na Sołecki Turniej Piłki Siatkowej "Ze sportem przeciw uzależnieniom", który odbędzie się w niedzielę 24 listopada 2019 r. w  Szkole Podstawowej w Rokitach. Prawo udziału w turnieju mają mieszkańcy gminy Czarna Dąbrówka, reprezentujące swoje wsie.

 

Czytaj więcej: Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Wójta Gminy

Dnia 10 listopada 2019 roku na rzece Łupawa odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe „Lipień 2019” o Puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. W zawodach uczestniczyło 15 wędkarzy z całego rejonu, którzy rywalizowali w kategorii „Senior”. Najlepszym wędkarzem zawodów okazał się Adam Jaczyńskz.