Czytaj więcej: Kumulacja Aktywności po raz 3 na Copernicus Cup

Grupa dziewcząt ćwicząca z Tadeuszem Zblewskim w ramach programu Kumulacja Aktywności 6 lutego uczestniczyła w charakterze kibica w Halowym Mitingu Lekkoatletycznym Copernicus Cup w Toruniu.

 

Czytaj więcej: Dofinansowanie na zajęcia sportowe

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku w ramach ogłoszonego konkursu dofinansuje zajęcia sportowe w naszych trzech szkołach w Czarnej Dąbrówce, Rokitach i Nożynie. 

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet

2 lutego w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet. Do rywalizacji zgłosiły się 4 zespoły: VENUS TEAM, DREAM TEAM, POWER SISTERS, ROKCZAR. Gra toczyła się systemem „każdy z każdym”.

 

Czytaj więcej: Udany występ juniorów GTS w Studzienicach

Najmłodsi piłkarze GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka (rocznik2010) w sobotę 2 lutego wybrali się do Studzienic. Powodem wyjazdu było zaproszenie klubu Kaszubia Studzienice do udziału w halowym turnieju piłki nożnej juniorów rocznika 2010 i młodsi.

 

Czytaj więcej: GTS GR Bieliński Zdobywcą Pucharu Wójta Gminy

W niedzielę 27 stycznia rozegrany został Towarzyski Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Wzięły w nim udział cztery zespoły z terenu gminy. Turniej odbył się w sali sportowej  Szkoły Podstawowej Cz. Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet

Zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się 2 lutego 2019 roku o godzinie 14.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rokitach.

 

Czytaj więcej: Trzecie miejsce juniora D2 w Tuchomiu

20 stycznia drużyna juniora D2 GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka  udała się do Tuchomie. Na zaproszenie klubu sportowego Prometeusz Tuchomie wzięła udział w towarzyskim turnieju piłki nożnej rocznika 2007/08.

 

Czytaj więcej: Trzecie miejsce Juniora C1 GTS Czarna Dąbrówka w Lipnicy

19 stycznia młodzi piłkarze GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka uczestniczyli w halowym turnieju piłki nożnej rocznika 2004/05. Wypadli bardzo dobrze zajmując 3 miejsce.