Czytaj więcej: Drugie Biegi Grand Prix za nami

W dniu 18 października na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się drugie biegi przełajowe XXII Edycji Grand Prix. Dopisała pogoda co spowodowało, że na starcie stanęło  194 zawodniczek i zawodników.

 

Czytaj więcej: II biegi XXII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W czwartek, 18 października 2018r. odbędą się drugie biegi XXII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki. Wszyscy - dzieci, młodzież i dorośli - spotykamy się o 15 00 na stadionie w Czarnej Dąbrówce. Kolejne zawody są planowane na 7 listopada 2018 r. (środa) na  godz. 14 00.

 

Czytaj więcej: Pierwsze Biegi Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W czwartkowe popołudnie na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się pierwsze biegi przełajowe XXII edycji Grand Prix sezonu 2018/19. Dopisała pogoda co spowodowało, że na starcie zawodów stanęło 188 biegaczy.

 

Czytaj więcej: Kumulacja Aktywności po raz 3 w Rokitach

 Od września w Szkole Podstawowej w Rokitach ruszyły zajęcia 6 edycji ogólnopolskiego programu zajęć sportowych dla młodzieży - Kumulacji Aktywności. Pomysł Tadeusza Zblewskiego zyskał uznanie u organizatora projektu - Fundacji Lotto, w efekcie czego zajęcia Kumulacji Aktywności w Rokitach  prowadzone są 3 rok z rzędu.

 

Czytaj więcej: XXII Edycja Grand Prix Czarnej Dąbrówki

Informujemy państwa że dnia 4 października 2018 roku o godzinie 15.00 na terenach leśne przy stadionie w Czarnej Dąbrówce rozpocznie się XXII Edycja Grand Prix Czarnej Dąbrówki w biegach przełajowych w sezonie 2018/2019.

 

Czytaj więcej: Grand Prix Ustki, bieg V - „Zachować dla pokoleń”

Dnia 23 września 2018 roku w Ustce odbyły się biegi „Grand Prix Ustki” - bieg V - „Zachować dla pokoleń”. Tym razem aura nie rozpieszczała, ale biegacze dopisali, startowało 103 zawodniczek i zawodników.

 

Czytaj więcej: XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski U18

W dniach 27-29 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbywały się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski zawodników w kategorii wiekowej U-18.

 

Czytaj więcej: Rekreacyjna Siatkówka

W sobotę 28 lipca na boisku osiedlowym  w Czarnej Dąbrówce rozegrany został  I Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora GCKiB Cz. Dąbrówka. Udział w zawodach wzięło 6 drużyn z terenu gminy.