Czytaj więcej: Kolejny wypadek w Rokitach

15.08.2019 r. Nasza jednostka został zadysponowana do wypadku drogowego w miejscowości Rokity. Z informacji otrzymanej od dyżurnego SK PSP w Bytowie wynikało że na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz rowerzysty.

 

Czytaj więcej: Kolizja drogowa na trasie Czarna Dąbrówka - Rokity

W dniu 10.08.2019 r. zastępem GBARt zostaliśmy zadysponowani do kolizji drogowej na trasie Czarna Dąbrówka - Rokity. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się że kierujący samochodem osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i dachował.

 

Czytaj więcej: Pożar poszycia leśnego w Nożynie

W dniu 04.08.2019 r. nasza jednostka została zadysponowana do pożaru poszycia leśnego w Nożynie. Po przybyciu na miejsce działania gaśnicze prowadził zastęp OSP Nożyno. Sytuacja była opanowana. Przyczyny powstania pożaru bada policja oraz służby leśne.

 

Czytaj więcej: Groźny wypadek za Czarną Dąbrówką

Na drodze Oskowo – Czarna Dąbrówka kierujący Audi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym Mercedesem. W wyniku zdarzenia urazu odcinka szyjnego kręgosłupa doznała pasażerka Audi.

 

Czytaj więcej: Pożar przyczepy ze słomą w Rokitach

W dniu 27.07.2019 r. dyżurny PSK PSP w Bytowie otrzymał informację o pożarze przyczepy ze słoma w miejscowości Rokity na drodze wojewódzkiej 211. Na miejsce działań zadysponowano zastęp OSP Rokity, OSP Czarna Dąbrówka oraz JRG 1 Bytów.

 

Czytaj więcej: Wypadek motocyklisty koło Czarnej Dąbrówki

Dziś rano (niedziela) 28 lipca 2019 roku w godzinach porannych nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na trasie Czarna Dąbrówka - Kozin. Doszło tam do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty.

 

Czytaj więcej: Wypadek drogowy na trasie Jasień-Rokity

26 lipca 2019 roku w godzinach porannych nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego na trasie Jasień-Rokity. Ze wstępnych ustaleń wynikało że doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

 

Czytaj więcej: Groźny wypadek na skrzyżowaniu w Rokitach

Dnia 13 lipca 2019 roku około godziny 19.00 na skrzyżowaniu drogi powiatowej z wojewódzką w Rokitach doszło do kolejnego groźnego wypadku drogowego. Czołowo zderzyły się dwa samochody marki Audi i VW.

 

Czytaj więcej: Wypadek quada w Podkomorzycach

W dniu 28 czerwca 2019 roku w godzinach popołudniowych nasza jednostka uczestniczyła u zabezpieczeniu i usuwaniu skutków wypadku na drodze leśnej w Podkomorzycach. W skutek wypadku jedna osoba została poszkodowana.

 

Czytaj więcej: Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W dniu 15 czerwca 2019 roku na boisku sportowym w Nożynie rozegrano Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Gminy Czarna Dąbrówka.