Czytaj więcej: Ogłoszenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Gdańsku informuje, że we współpracy z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska i pozostałymi regionalnymi dyrekcjami ochrony środowiska realizuje projekt nr POIS.02.04.00-00-0191/16 pn.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie Powiatowego Lekarza Weterynarii

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bytowie z siedzibą  w Miastku informuje o wystąpieniu zjadliwej grypy ptaków typu H5N8 na terenie kraju. istnieje realne zagrożenie wystąpienia tej jednostki chorobowej również na terenie Powiatu Bytów.

 

Czytaj więcej: Kurs operatora kombajnów zbożowych i kurs operatora kombajnów zielonkowych

Krajowe  Stowarzyszenie  Centrów  Kształcenia  Praktycznego Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego organizuje kurs operatora kombajnów zbożowych oraz kurs operatora kombajnów zielonkowych. Celem kursu jest przygotowanie zainteresowanych osób do samodzielnej obsługi kombajnów zbożowych (lub kombajnów zielonkowych).

 

Czytaj więcej: Obwieszczenie

Zgodnie z art. 37 ust 10 ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo Wodne (Dz. U. z 2018r. poz. 2268),  Wójt Gminy Czarna Dąbrówka podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały w sprawie określenia wykazu kąpielisk na terenie Gminy Czarna Dąbrówka w 2020 roku.

 

Czytaj więcej: Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Rozpoczynamy realizację Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Osoby spełniające poniższe kryteria bardzo prosimy o odbiór skierowań w GOPS Czarna Dąbrówka. Pierwsza dostawa przewidziana na początek lutego - zakwalifikowane będą osoby posiadające skierowanie.

 

Czytaj więcej: Informacja Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Informacja Wójta Gminy Czarna Dąbrówka o przyjęciu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek nr 9/8, 9/9, 10, 11 i części działki nr 12, położonych w obrębie Nożyno oraz zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr 80/1 w obrębie ewidencyjnym Otnoga, Gmina Czarna Dąbrówka

 

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla młodych”

Nie masz jeszcze 30 lat? Zdobądź dotacje na otwarcie własnej firmy - wsparcie w ramach Funduszy Europejskich. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane w dniu 21 stycznia w Bytowie, 24 stycznia w Lęborku oraz 30 stycznia w Słupsku w godz. 10.30 - 12.30.

 

Czytaj więcej: Ferie zimowe 2020

Już jest! Program na Ferie Zimowe w GCKiB! Codziennie coś nowego, dla dużych i małych, każdy znajdzie coś dla siebie. Już we wtorek, 14. stycznia o godz. 16 00 zapraszamy na spotkanie z Teatrem Władca Lalek - spektakl "O królewnie, strachu i wróblach na dachu".

 

Czytaj więcej: Bieg i Marsz Rodzinny WOŚP

WKS Nożyno, GTS Czarna Dąbrówka oraz GCKiB w Czarnej Dąbrówce zapraszają na Bieg i Marsz Rodzinny z okazji 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się na Stadionie w czarnej Dąbrówce - ulica Lęborska.

 

Czytaj więcej: Harmonogram wywozu odpadów 2020

Uwaga - Informujemy że poniżej na stronie zamieszczony został nowy Harmonogram wywozu odpadów dla mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka obowiązujący od 01 stycznia 2020 do 31 grudnia 2020 roku.