Czytaj więcej: Informacja dla rolników

Rolnicy którzy złożyli wnioski o oszacowanie strat w uprawach rolnych w wyniku suszy proszeni są o niezwłoczne przybycie do Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka celem podpisania protokołów. Prosimy o zgłoszenie się do pokoju nr 13 – Pan Artur Toporek .  

 

Czytaj więcej: Konkurs kulinarny na najpyszniejszą pastę i sałatkę rybną!

Gmina Czarna Dąbrówka zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym na najpyszniejszą sałatkę lub pastę rybną. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w zabawie. Czekają atrakcyjne nagrody!

 

Czytaj więcej: VIII Sesja Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek VIII Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się  w dniu 16 września 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 15.00 w  sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka

 

Czytaj więcej: Zarządzenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Zarządzenie Nr 106/2019 Wójta Gminy Czarna Dąbrówka z dnia 4 września 2019 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie zmiany uchwał dotyczących nadania statutów sołectw:

 

Czytaj więcej: Dożynki Powiatowo-Gminne

Starosta Bytowski oraz Wójt Gminy Parchowo zapraszają na dożynki powiatowo-gminne, które odbędą się 15 września br. w Parchowie - boisko przy ul. Strażackiej.

 

Czytaj więcej: Nowy przewoźnik na linii Rokity - Lębork

Informujemy iż w miejsce odwołanego przez PKS Bytów tzw. kursu szkolnego Czarna Dąbrówka -Rokity - Lębork wchodzi nowy przewoźnik „BOGUŚ-BUS” z Lęborka. Z dniem 2 września 2019 roku obsługa kursu rozpoczyna się na przystanku Rokity (centrum).

 

Czytaj więcej: Pomoc materialna dla uczniów w Roku Szkolnym 2019/2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce informuje, iż wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020 będą przyjmowane w terminie od 2 września 2019r. do 16 września 2019r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce, pokój nr 4.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - drugi nabór

Ogłoszenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka o naborze na stanowisko urzędnicze do spraw budownictwa i inwestycji w Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Ogłoszenie Wójta Gminy Czarna Dąbrówka o naborze na wolne na stanowisko urzędnicze ds. budownictwa i inwestycji w Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Program Czyste Powietrze

W dalszym ciągu trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.