Czytaj więcej: Ogłoszenie o Konsultacjach

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka ogłasza konsultacje projektu gminnego Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czarna Dąbrówka w 2020 roku.

 

Czytaj więcej: Spotkanie Opłatkowe dla Seniorów

Zapach zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, magia życzeń i brzmienie kolęd płynących ze sceny. To wszystko czeka Was podczas Spotkania Opłatkowego dla Seniorów. W tym roku GCKiB w Czarnej Dąbrówce zaprasza do siebie 19.12. (czwartek), na godz. 15.00.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek XI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek XI Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 20 grudnia 2019 roku ( piątek ) o godzinie 15.00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku

Na podstawie art. 28 ust. 4 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1614 ze zm.) w związku z art. 39 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska.

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo, to już kolejny rok Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, edycja na 2020 r. a na dniach zakończyły się konsultacje społeczne projektu “Regulamin konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich edycja 2020 priorytety 2-4”.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie

Koło Łowieckie GWARDIA w Słupsku z siedzibą w Łupawie oferuje nagrodę w wysokości 5000,00 zł za wskazanie sprawcy zastrzelenia żubra, którego tuszę znaleziono w dniu 17.11.2019r. w lesie w okolicy wsi Dąbrówno.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek X Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek X Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie si  w dniu 26 listopada  2019 roku ( wtorek ) o godzinie 15.00 w sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Zaproszenie

W dniu 20 listopada 2019r. (środa) o godzinie 14:00 na sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka odbędzie się otwarte spotkanie w sprawie zasad finansowania sportu w Gminie Czarna Dąbrówka. Spotkanie adresowane jest do uczniowskich klubów sportowych, klubów sportowych, fundacji i stowarzyszeń sportowych.

 

Czytaj więcej: Komunikat Zarządu Województwa Pomorskiego

Komunikat Zarządu Województwa Pomorskiego o udziale społeczeństwa w opracowaniu uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa pomorskiego, z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. „uchwały antysmogowej dla województwa pomorskiego”)

 

Czytaj więcej: Wznowienie linii do Lęborka

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka informuje, że z dniem 4 listopada 2019 roku PKS Bytów S.A wznawia połączenia relacji - Czarna Dąbrówka – Rokity – Lębork