Czytaj więcej: Proponowany porządek III Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek III Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się w dniu 20 grudnia 2018 roku ( czwartek ) o godzinie 15.00 w sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie rozwoju eksportu dla pomorskich...

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 14 grudnia 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania przez pomorskich przedsiębiorców wsparcia na rozwój eksportu.

 

Czytaj więcej: Proponowany porządek II Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Proponowany porządek II Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka, która odbędzie się  w dniu 3 grudnia 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 15.00 w sali narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: Bal Sylwestrowy 2018

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zaprasza na Bal Sylwestrowy.  W menu m.in. tradycyjny 2-daniowy obiad, zimne przekąski (w tym ryby), dania ciepłe (barszcz czerwony z pasztecikami, karkówka na ostro, flaki, żurek. Ponadto kawa, ciasto, szampan.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie o warsztatach kulinarno-dietetycznych

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby korzystające  z Programu Operacyjnego „Pomoc Żywnościowa 2014-2020” na warsztaty kulinarno-dietetyczne które odbędą się w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce dnia 3 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 9:00-13:00.

 

Czytaj więcej: Porządek I Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka

Porządek I Sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka w dniu 19 listopada 2018 roku ( poniedziałek) (zwołanej na podstawie postanowienia Komisarza Wyborczego w Słupsku II z dnia 9 listopada 2018 r.) sala narad Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie o wydawaniu Paczek Żywnościowych

Drodzy mieszkańcy Gminy Czarna Dąbrówka, uprzejmie informujemy, że wydawanie Paczek Żywnościowych z Banku Żywności Podprogram 2018 odbędzie się w  Sali Ludowej w Nożynie w dniach od 13 do 15 listopada 2018r. w godz. 8:00-14:00.

 

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Jak Fundusze Europejskie wspierają osoby 50+”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej.

 

Czytaj więcej: Terminarz polowań zbiorowych

informujemy mieszkańców Sołectw Gminy Czarna Dąbrówka, iż  na terenie Naszej Gminy w  dniach:

 

Czytaj więcej: XLIII sesja Rady Gminy

Przedstawiamy państwu proponowany porządek obrad XLIII sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka która odbędzie się w dniu 11 października 2018 roku (czwartek) o godzinie 13.00 w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.