Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Jak Fundusze Europejskie wspierają osoby 50+”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej.

 

Czytaj więcej: Terminarz polowań zbiorowych

informujemy mieszkańców Sołectw Gminy Czarna Dąbrówka, iż  na terenie Naszej Gminy w  dniach:

 

Czytaj więcej: XLIII sesja Rady Gminy

Przedstawiamy państwu proponowany porządek obrad XLIII sesji Rady Gminy Czarna Dąbrówka która odbędzie się w dniu 11 października 2018 roku (czwartek) o godzinie 13.00 w sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce.

 

Czytaj więcej: Informacja dla Rolników

Informujemy wszystkich rolników że w Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce w pok.  nr 13 mogą odbierać protokoły z szacowania strat w uprawach rolnych spowodowanych przez susze w 2018 r u Pana Artura Toporka.

 

Czytaj więcej: Spotkanie info. dotyczące możliwości dofinansowania źródeł ciepła z programu „Czyste...

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku od września 2018 rozpoczyna wdrażanie na terenie województwa pomorskiego Krajowego Programu „Czyste Powietrze.”  W dniu 20.09.2018r. o godz. 16.00 w GCKiB odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Czarna Dąbrówka.