Czytaj więcej: Życzenia z okazji Europejskiego Dnia Seniora

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora życzę wszystkim Seniorom wielu długich lat życia w zdrowiu, pełnych rodzinnego ciepła, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń.

 

Czytaj więcej: Informacja Wójta Gminy Czarna Dąbrówka

Informuję mieszkańców Sołectwa Krawno, iż  na terenie Sołectwa w godzinach od 8.00 rano do zachodu słońca, na gruntach Skarbu Państwa, zarządzanych przez Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe i na terenach przyległych do Sołectwa odbędą się polowania zbiorowe w dniach:

 

Czytaj więcej: Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty składam życzenia wytrwałości, wielu sukcesów oraz satysfakcji z pracy zawodowej, z także powodzenia w wypełnianiu trudnych i ważnych obowiązków społecznych.

 

Czytaj więcej: VII edycja Konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza 2018

Rusza kolejna – już VII – edycja konkursu o certyfikat marki lokalnej Zielone Serce Pomorza, która ma identyfikować najlepsze produkty, usługi i wydarzenia naszego regionu. Do konkursu można zgłaszać produkty, które są wytwarzane w sposób niemasowy, z lokalnych surowców lub przy użyciu lokalnych metod wytwarzania.

 

Czytaj więcej: Ostatnia sesja Rady Gminy Czarna Dąbrówka w kadencji 2014-2018

11 października 2018 roku w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Czarna Dąbrówka podsumowująca kończącą się kadencję 2014-2018.

 

Czytaj więcej: Badanie Satysfakcji Klientów

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu satysfakcji klientów Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka. Badanie skierowane jest do wszystkich osób, które w ostatnim czasie korzystały z usług Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka.

 

Czytaj więcej: XVI Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Radnych Powiatowych

Dnia 7 października 2018 roku na rzece Łupawa odbyły się XVI Otwarte Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar Radnych Powiatowych. W zawodach uczestniczyło 25 wędkarzy z całego rejonu. Gościem zawodów był Wójt Gminy Jan Klasa i Radny Powiatowy Zbigniew Kosiński.

 

Czytaj więcej: Projekt  „Dźwignia dla NGO” rusza pełną parą!!!

W ramach projektu „Dźwignia dla NGO” zapraszamy do „integracji” wszystkich, którzy działają lub chcą działać w III sektorze. Naszym celem jest stworzenie miejsca spotkań, CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, czyli miejsca gdzie każdy może się dowiedzieć nt. III sektora.

 

Czytaj więcej: POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018 - rozwój struktur wspierających NGO w województwie pomorskim

Konkurs AKUMULATOR SPOŁECZNY „POZARZĄDOWY SURWIWAL 2018 - rozwój struktur wspierających NGO w województwie pomorskim" został rozstrzygnięty.